Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthonülők, ti sem bírjátok...

Otthonülők, ti sem bírjátok nézni mások nyaralós képeit?

Figyelt kérdés

A facebookon folyamatosan jelennek meg mások nyaralós képei és nekem meg itthon ülve kell ezeket bámulnom, tudván, hogy mi úgysem mehetünk nyaralni. Azért ez elég fájdalmas, hogy másoknak milyen jó, nekünk meg csak a punnyadás jut. Olyanok írjanak akik szintén otthon ülnek. Most nem feltétlenül arra gondolok, hogy éjjel-nappal otthon hanem csak a munka van egész nyáron meg az otthonülés, semmi szórakozás. Meg a munkahelyen elviselni hogy a kollégák sorba mennek szabadságra mert elmennek nyaralni de te nem veszel ki szabadságot, mert te úgysem mész nyaralni, körülötted meg mindenki.

Na meg egyesek az ember torkán akarják lenyomni hogy nekik milyen jó, ők nyaralnak, jól érzik magukat.



2016. jún. 25. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el.mi tart vissza?
2016. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi sem járunk nyaralni
2016. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is mesz nyaralni..attol egy strand belefer nem?
2016. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mennék csak nincsenek itt barátaim és egyedül meg nem érdemes menni sehová. Nyaralásra meg nincs pénzem és oda se mennék egyedül
2016. jún. 25. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Mehet bárki nyaralni, az már a te döntésed hogy te nem mész sehova, mert hogy szerinted barátok meg pénz nélkül megáll az élet, és csak sajnálod magad egész nyáron...

Nekem sincs se pénz se barátok, mégis jól érzem magam, és megyek nyaralni is. Mint minden évben. És minden évben nagyon jó szokott lenni. Mondjuk én itthon sem unatkozok, itthon is lehet szórakozni. Nem értem te miért nem kezdesz valamit magaddal... a helyzeteden csak te tudsz változtatni, senki más.

2016. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!