Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Te mennyit költesz 1 hétvégén...

Te mennyit költesz 1 hétvégén bulizásra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Max 5 ezret, de csak párszor egy évben. Legtöbbször nem megyek sehova.
2016. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Párom 10-15 ezret simán elver egy hétvége alatt és nem tudom mi az istent mondjak már neki hogy vegyen vissza kicsit. Szerinte rendben van.
2016. jún. 28. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azt te tudod milyen anyagi helyzetben vagytok.

Én néha próbálom magyarázni másoknak, hogy mennyire fontos a spórolás, és kicsinyenként kell spórolni, ha az ember nem egész életében albérletben akar lakni másokat gazdagítva. Én is elkölthetnék havi 15 ezret bulira, az egy év alatt már 180, 5 év alatt közel 1 millió. És ez csak buli pénz. Ugyanígy sokan milliókat eltapsolnak cigire, feleslegesen lévő autóra, McDonald's-ra, és egyéb dolgokra.

De mindenki azt csinál a pénzével amit akar, és persze nem mindenki indul a nulláról. Van aki kiakarja élni magát fiatalon, más inkább lemond a sok szórakozásról.

Az én életem nem olyan amiről álmodtam, de büszke vagyok rá, hogy 9 év munka után, teljesen nulláról indulva, egyedül tudok venni egy kis lakást Pesten. És azért éltem is egy kicsit mellette, 3 kontinensen is jártam.

Bocs a hosszú szövegért, csak unatkozom és szeretek írni :)

2016. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez példaértékű amit leírtál. Bárcsak ő is így gondolkodna. Egyébként nem fér bele anyagilag az ő szórakozása, fontosabb dolgokra nem futja, de ez hosszú. Nem fogom ezt sokáig tűrni az biztos.
2016. jún. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!