Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Történetírók és unatkozók...

Mick94 kérdése:

Történetírók és unatkozók figyelem, mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

A VALÓS történettel kezdem:

Volt egy közeli barátságom egy lánnyal, akivel elég cefetül ért véget a dolog. Legalább is részemről, mert ő még fél évig rendszeresen hívogatott telefonon (ez ellen téve számot váltottam). Az a szám még él, egy rokonommal cseréltem kártyát, miután ő vette fel alábbhagytak a telefonos zargatások. Ezután eljött a lakásomhoz és volt, hogy órákig ült a kapu előtt, míg meg nem unta és hazament. Szerencsére ez csak egy-két alkalommal fordult elő. A bizonyos fél év után, viszont nyomaveszett. Egy városban élünk, szóval mindig is aggódtam, hogy összefutok majd vele és beáll a kínos "sziaheló" de nem történt ilyesmi. Ennek lassan 5.éve. Nem is foglalkoznék vele, de nemrég volt az anyukájának a temetése, az egész családja ott volt (nem családtagként de én is ott voltam) csak a lány nem. És ez szöget ütött a fejemben. Majd mikor megkérdeztem a halott anya legjobb barátnőjét, hogy nem tudja-e a lány miért nem jött el a temetésre, ő csak annyit felelt, hogy "Mé..vót jánya?" A nagyszülőket nem akartam ilyesmivel zargatni a temetésen. Szóval az lenne itt az igazi kérdésem, hogy szerintetek hová tűnhet el csak így nyomtalanul egy személy? Egyik közösségi oldalon sem találtam rá. Nevet nem szeretnék írni, de a kérdés:


Mi történhetett vele? Fantáziátokra bízom :D Aki szeret krimiket írni vagy csak unatkozik, az írja le a gondolatait, szívesen fogadom.



2016. júl. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Angliában dolgozik. A közösségi oldalakon meg nincs fent, van még ilyen ember.
2016. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akár ez is lehet.

Tudom, most én vagyok a rossz stalker, de megtaláltam szegény anyukájának a facebookját, hogy talán ott majd rátalálok a lányra, esetleg az ismerősei között, vagy csak képeken. De egyetlen fotó sincs róla, egyetlen kiírásban sem említi meg évekre visszamenőleg.

2016. júl. 2. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs Facebookom. Anyámnak évek óta van. Láss csodát: nem vagyok aott az anyám dolgai közt a Facebookon egyáltalán. Pedig együtt élünk.
2016. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, elfogadom, hogy ilyen is lehet. Csupán ez nekem különös. Én hozzászoktam ahhoz, hogy egy-egy közös fotó születik még a 90 éves dédivel is. De tiszteletben tartom, hogy más nem akarja az arcát megosztani a világgal.

Viszont még mindig kíváncsi vagyok a lehetséges ötletekre. Mert elég valószínűtlennek tartom, hogy egy lány, aki levakarhatatlanul jött az ember után, és minden lehetséges kommunikációs eszközt bevetett arra, hogy beszéljen a másikkal, most utólérhetetlen legyen.

2016. júl. 3. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!