Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez a mondat mire utal?

Ez a mondat mire utal?

Figyelt kérdés

,,Amerikának Colbert Report, John Oliver vagy Jon Stewart jutott, nekünk Gálvölgyi János jelentette a görbe tükröt a hazai közéleti, tévés és médiajelenségekkel kapcsolatban. Legalábbis más soha nem volt, de ennyi ideig biztosan ment a tévében."

[link]


Más soha nem volt = Gálvölgyi műsora nem volt soha több, mint görbe tükör, vagy pedig nem volt akkoriban más olyan ember, aki ilyen sokáig csinált volna hasonló műsort?

Lehet, hogy én vagyok hülye, de nem vagyok benne biztos, mire utal.


2016. júl. 3. 06:30
 1/2 anonim válasza:
Elsőre nekem úgy tűnt, hogy arra, hogy nem volt más ember, aztán továbbolvasva, mivel erről szól a cikk első része, arra, hogy nem volt más, mint görbe tükör. Viszont utána ezt a mondatot nem tudom értelmezni, hogy "de ennyi ideig biztosan ment a tévében". Hogy ez honnan jött... :D Vagy mi vagyunk ostobák, vagy a cikkíró.
2016. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha... de legalább megnyugodtam, hogy nem csak én nem vágom :)
2016. júl. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!