Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti szoktatok szédülni, rosszul...

Ti szoktatok szédülni, rosszul lenni a cigitől?

Figyelt kérdés
Már elég régóta cigizek (partidohányosként) de sokszor érzem magam rosszul egy-két szál után.. Ez mitől lehet?

2016. júl. 5. 18:08
 1/3 V.Miklós válasza:

7 eve dohányzom rendszeresen nap mint nap.Akar egy doboz is eltud menni egy nap.Tapasztalataim alapján, rohadtul hagyd abba.Egyszer csak elhagyod magad, jon az epe minden ami van.

Egyszerűen nem bírja a szervezeted ha egy adott határon felüli nikotin mennyiséget viszel magadba.Ennyi az egesz.Ha kívánod se szívj tobbet.

Max egy órán belul 1-et.

Remelem segítettem...

2016. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 V.Miklós válasza:
Elnézést, nem elhagyod hanem *elhányod.
2016. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van nálam is, hogy beszédülök viszont eddig a leghosszabb idő 20 perc volt amíg ez tartott aztán már minden oké. Még nem volt hányingerem tőle vagy ilyesmi, ja és én is csak "partydohányos" vagyok. nem gondoltam hogy másnál is van ilyen, megnyugtattál :D
2016. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!