Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kéne nekem egy hobbi. Mi...

Kéne nekem egy hobbi. Mi legyen az?

Figyelt kérdés
már unok mindent:/ 16 éves csaj vagyok, betegség miatt nem járhatok iskolába, és egyedül vagyok egész nap...:// tanulok állandóan, de szükségem lenne vmi kikapcsolódásra. sokat olvasok, de néha rossz, hogy egész nap könyvek fölött görnyedek... sportolni nem szabad járnom, pedig oda mennék szívesen. vmi jó, izgi hobbi kéne, ami leköt... tudtok ajánlani?
2008. szept. 28. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát monduk ha van egy naagyon kedvenc együtesed akkor nézegess róluk videókat a neten, vagy töltögess keresztrejtvényeket, sajnos majdnem minden jóó hobbi a amozgással kapcsolatos :(
2008. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
én ilyenkor indiánfonatos könyvből készítettem karkötőket...
2008. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem kezdj el gitározni. Tök jó, teljesen kikapcsol, és később barátokat is tudsz szerezni a segítségével. Kezdő gitárt már 10-12 ezerért lehet venni, a net tele van kezdő tananyagokkal. www.musztydobay.hu
2008. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A gitár nagyon jó. Tudsz úgy tanulni, hogy nem zavarsz senkit, mert ha melléfogsz, vagy bénázol eleinte, akkor sem fals a hangja, mint mondjuk egy trombitának. De próbálkozhatsz kézműves dolgokkal is, vagy festéssel, írással. Sajnos tényleg mindenhez kapcsolódik a mozgás, de remélem, hogy hamarosan jobban leszel, és mozoghatsz majd.
2008. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
56%

1. chat

2. msn

3. youtube.com


Én személy szerint 16 éves vagyok és PHP progarmozással foglalkozom amivel keresek is de nem mindenkinek adatik meg az, hogy ért hozzá tanulás nélkül.

Kellemeset hasznossal :)

2008. okt. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászóló: hogy te milyen zseni vagy! igazán büszke lehetsz magadra, de a válaszod kicsit sem tartozik a kérdéshez. chat-elni a hülye gyerekek szoktak (kivételek vannak) a youtube-ot is meg lehet unni, msn-ezni sem lehet éjjel nappal, ráadásul unalmas is.


Kérdezőnek: én is szeretek olvasni, olykor rámtör a rajzolhatnék, neten is lehet keresztrejtvényt fejteni, ha nincs kedved írogatni, írj esetleg blogot, vegyél magadnak egy virágot, és gondozd. Engem mindig jókedvre derít, ha látom, h virágzik:)

2008. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező, Sikerült vmi jó hobbit találni azóta?

Jobbulást!

2009. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali!

Az éeltben az emberi kapcsolatok a legfontosabbak!

Keress magandnak hasonló barátokat,mint amilyen te vagy!!

2009. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
netezz!!!!! én is azt csinálom egész nap mert én se járok suliba....jah és ha megunom a netet akk meg Simsezek XD
2010. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, találtál hobbit?
2011. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!