Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miskolcon milyen szórakozási...

Stella08 kérdése:

Miskolcon milyen szórakozási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Leginkább szórakozóhelyekre, zenés illetve táncos beülős helyekre gondolok, de nem kocsmára és kávézóra. 24 éves lány vagyok, ezáltal nem is olyan helyeket keresek ahol a nagyobb százalékban 16-18 évesek vannak. Retro zenés helyek is jöhetnek. Várom a válaszokat. Előre is köszönöm.

2016. júl. 6. 15:17
 1/5 anonim válasza:
pl. Helynekem
2016. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helynekem egy fo,s hely, van a Zsiráf, kis rocker kocsma. Nyugis hely, lehet csocsózni. Vagy a Corner Stage Coffe az is rocker kocsma néha vannak állatok ,de jól szemelőtt van a hely. Biztonságos, és kellemes Sokszor voltam ott :D
2016. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak kérdéseid, tudok még párat, írj, koncerteket is stb ;D
2016. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaj nem, nem :) Nem rock zenés helyekre gondoltam, kicsit kifinomultabbra :) De köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. júl. 9. 03:19
 5/5 Emma lili válasza:
Jazz vagy mellete a grill mixbe
2016. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!