Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet jelentkezni önkéntes...

Hol lehet jelentkezni önkéntesnek fesztiválokra, és egyéb rendezvényekre? (többi kérdésem, stb. lent)

Figyelt kérdés

-Hány éves kortól lehet? (úgy tudom 18 év alatt is lehet jelentkezni, már 15 éves kortól)

-Nem csak VOLT, STRAND, Be My Lake, Sziget fesztiválokra gondolok, egyéb kisebb fesztiválok, rendezvények is érdekelnek.

-NEM CSAK PESTEN!


Kérlek linkeljetek helyeket, ahol tudnék jelentkezni minél több helyre c:



2016. júl. 7. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Idén már nem igazán tudsz ilyenekre jelentkezni így nyár közepén, a jövő évire pedig még nem tudsz. Hány éves vagy? Elég valószínűtlen, hogy 15 évesen engednek jelentkezni önkéntesnek fesztiválokra, még ha kisebbek is. Én Művészetek Völgyén voltam önkéntes segítő a stábban, oda 16 éves kortól lehetett menni. De a nagy fesztiválok szerintem 18+osak.


Szerintem konkrétan kezdj el követni fesztiválokat, rendezvényeket, és ők mindig ki szokták írni a facebookra, honlapra, hogy mikor lehet jelentkezni önkéntesnek. Egy barátnőm jövőhéten a Bánkitóra megy önkéntesként, az is meg volt hirdetve két hónapja a neten.

2016. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fesztivalönkentes.hu en voltam mar es nagyon megéri a csapat is tok jo
2016. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!