Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írtok nekem Seventeen fanfic-e...

Írtok nekem Seventeen fanfic-eket?

Figyelt kérdés
Neten keresgéltem de egyszerűen nem találok. Pluszpont, ha shounen-ai/yaoi. Előre is köszöni egy friss Carat. ^^

2016. júl. 10. 23:15
 1/4 anonim válasza:
100%

[link]

Tádá. Folytatásos, lassan jönnek a részek de én mindig végig fangörcsölöm, mert olyan aranyos:3

2016. júl. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Na akkor új a blog, de már most a kedvencem, szóval reklámozom is :"DD

Ez egy Verkwan:

[link]

Ez egy 2Han

[link]

Ha pedig nincs ellenedre itt van egy Andy Biersack+Joshua, meg egy Oli Sykes+Woozi, de szerintem a fura párosok az író védjegyei lesznek :D

[link]

[link]

ez egy Jihao

[link]

Egyébként ha tetszenek nyugodtan zaklasd meg az írót, hogy írjon olyat amilyet szeretnél (ha jól tudom még csinál ilyet). Én is azt tettem és nagyon kedves volt. Mondjuk picit (2-3 hetet asszem) várnom kellett, de simán megérte.

Remélem tudtam segíteni :D

2016. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a blogokat! ^-^ Már csak azt kell eldöntenem, melyikkel kezdjem. :D
2016. aug. 22. 21:30
 4/4 anonim válasza:

(második vagyok)

majd mindenféleképpen írj, hogy tetszett-e :D

2016. aug. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!