Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy autós reklám, ami...

Van egy autós reklám, ami nagyon új (legalább is nekem nagyon új- nem nézek nagyon tv-t), és csak a zenéje fogott meg. Melyik ez a reklám? Részletek lent.

Figyelt kérdés
egy kérdésem lenne (igen csupa kisbetűvel). van egy autós reklám, ami nagyon új (legalább is nekem nagyon új- nem nézek nagyon tv-t), és csak a zenéje fogott meg. de mivel lyukas az agyam így nem jegyeztem meg, hgoy milyen márka meg típus... a lényeg, hogy a csávesz be akar ülni az autóba, de minduntalan, mikor kinyitja az ajtót, a vezető ülésen egy plüssmaci egy kuyta meg mittom én még mi - a feleségén kívül - ül, mert olyan frankó a kocsi. jó lenne ha fel tudnátok frissíteni a memóriám. ha mást nem avval, hogy milyen márka meg típus képviseltetik a reklámban. de egy linknek is nagyon tudnék örülni. kösz
2010. ápr. 15. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Szia. ezt a reklámot a discoveryn láttam, és peugeot 5008-at reklámoznak benne. Egyelöre ennyit tok segiteni,de majd utánanézek a zenének is,ha nem találnád meg. üdv.
2010. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elözö vok,hamar +találtam szal ök azok: grizzly bear-two weeks ! üdv.zsanyika
2010. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajjj de cukika vagy! Koszonom szepen a segitseget!!!!!!!!! Puszpusz.
2010. ápr. 28. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!