Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a felfújha...

Mik a tapasztalatok a felfújható krokodilokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy felfújható krokodilt, amiket lehet látni a strandokon, viszont elég drágák. Meddig tartanak ki kb. kilyukadás nélkül? Megéri beruházni? Mennyire lehet őket praktikusan használni a vízben?

2016. júl. 30. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, mert úgy néz ki, mint egy állat, még nem feltétlen ez a kategória xD de az is lehet, hogy egy troll kérdés.

Akkor a malacperselyed életkorára nem vagy kíváncsi? XD


Egyébként pedig, ha valós a kérdés, akkor vegyél... ha vigyázol rá sokáig kibírja...

De ha egyből beleteszed egy tüskébe, akkor 5 percet se, nyilván...

2016. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D nyilván nem jó a kategória, de nem találtam olyat, ami jobban illik erre
2016. júl. 30. 21:33
 3/4 Gábor19... ***** válasza:

Szerintem jó buli, csak kutya macska elé ne kerüljön. Pár ezer forint egy ilyen és pár évig kirart. Ha kilyukad akkor meg könnyedén beragasztható.

Amúgy ha nem akarsz sok pénzt adni érte, akkor egy nyári hétvégen, este le mész néhán Balatoni strandra, aztán ott tucatjával vannak az ott hagyott matracok, és egyéb felfujhatós játékok. Van amelyik lyukas, de parszáz forint egy javító készlet.

Én már sok ilyen játékot meg mentettem a kukától.

2017. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor19... ***** válasza:
Am te fiú vagy?
2017. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!