Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan bulizzak egyedül, hova...

Hogyan bulizzak egyedül, hova menjek Gödöllőn/Pesten?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, vannak barátaim de szinte az egyik sem egy bulizós fajta. Mondjuk eddig én se jártam el sok helyre, egyszer kétszer vmi házi buli meg after a szalagavató után, meg ilyen beülős dolgok, de itt a nyár és párszor jó lenne már ennyi idősen eljárni esténként.

Próbáltam rávenni a barátnőimet is, de nem hajlandóak eljönni, a szüleik nem mindig engedik, késő estére meg egyáltalán nem, én meg 4-kor nem akarok menni, mert nagyon meleg van, meg az amúgy is vmi babazsúr lenne(nem mintha akár ilyenbe jönnének :D).

Nem értem őket, mivel ők is egy idősek velem, hogy tudnak állandóan otthon ülni. Vannak ismerőseim, de azokkal nem vagyok még "bulizós/eljárós" kapcsolatban sem. Viszont így meg tök kínos, hogy egyedül megyek, egyedül vagyok a buliban. Attól nem félek, hogy az utcán egyedül kell lennem v ilyesmi, de az zavar, hogy nem tudom hogy bulizzak "egyedül"? Jó lenne már egy kicsit tombolni, szórakozni, de ez olyan gáz, hogy egyedül kellene mennem.

Ha még ilyen ismerkedős buliba mennék, akkor talán, de a korosztályommal nincs szerencsém, szóval erről letettem, csak jól akarom érezni magamat.

Mit javasoltok?



2016. júl. 30. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat egyedul szerintem nem jo..

Egyreszt veszelyes is lehet ha iszol picit,foleg egyedul egy lanynak a pesti ejszakaban.masreszt meg az ugy eleg alkesz dolog lenne:D

Valakit muszaj lesz talalnod.esetleg sulibol valaki,feletted/alattad,vagy ismerosnek valamilyen ismerose,stb?

En is voltam igy,es neha rosszul ereztem magam hogy ez ittvan,az ott,en pedig otthon ulok.aztan egyel alattam jaro lannyal haverkodtunk ossze,es voltunk bulizni joparszor,na az jo volt nagyon :D mar ha csak meg egy embert tudsz szerezni magad melle,ugy is teljesen jo,sot sokszor elvezetesebb mint egy jopar fos tarsasaggal.

Remelem segitettem :) 18/f

2016. aug. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezekre én is gondoltam, de köszi a választ :)

Mostanra sikerült olyat találnom, akivel talán mehetek majd :)

2016. aug. 16. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Na helyes,deukkolok :)

Most hogy igy errol beszeltunk megjott nekem is a kedvem,egy joideje nem voltam:D

2016. aug. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!