Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül milyen strandra menni?

Egyedül milyen strandra menni?

Figyelt kérdés
Kénytelen leszek egyedül ha el akarok menni mert egyik haver sem ér rá a többi meg a balatonra ment 5 napra. arról lecsúsztam mert már március elején lefoglalták a szállást. Ti voltatok már egyedül? milyen volt? kora reggel mennék és valószínűleg kb délután fél5-5-ig. nem lenne unalmas? :P

2016. júl. 11. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
pontosabban egy élményfürdőbe :P Bocsi.. és az is lemaradt hogy 17/f
2016. júl. 11. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam "egyedül" hogy a családommal voltunk de ők nem igazán foglalkoztak velem(nem.mintha otthon foglalkoznának...) de simán elvoltam az elején magamban aztán a mosdóban összeismerkedtem pár lánnyal és onnantól jól telt a nap.Menj el szerintem majdcsak találsz valakit. 16/L
2016. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
33%
Hat.. Elegge fos egyedul.
2016. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam egyedül is járni.
2016. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz egyedül szerintem, főleg ha képes vagy ismerkedni, még jó is lehet, új barátokat szerzel. De ha van csúszda meg minden akkor ott úgyis elvagy magadban is, nem kell társaság hozzá.
2016. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!