Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lett? Első...

Szerintetek milyen lett? Első rap-em vagyis olyasmi akar lenni. Többi lent. A hibákért bocsi.

Figyelt kérdés

"2016(KiNg RapPrOdUcTiOnS)"

'Kamu Spanok'


Azt hittem barátok vagyunk de te csúnyán át vertél, én bíztam benned ,de te mindig csak le néztél,


a barátság sosem tart örökre ,hisz mi nem élünk egy mesében az élet a kő kemény igazság szóval ezt most be nézted, mindig jó voltam mikor segítség kellet de amikor én kértem valamit mindig mindenki le lépett, sosem gondoltam volna hogy idáig el jutunk hogy senki nem keres és tőlem mindenki el fordul, azt hittem minden más és olyan mint a mesében de ez nem így van így ezt most én is be néztem..


Azt hittem barát vagy de csúnyán át vertél én bíztam benned de te mindig csak le néztél felejts el végleg ne is keress mert a kamu barátokbol elég be fejeztem veled..


Amikor kértél adtam de amikor kértem semmit nem kaptam ,

Én hittem neked és bíztam benned de a bizalmammal vissza éltél és ez rosszul esett nekem ,sose írj sose hívj sehol ne is keress mert engem már nem érdekelnek az ilyen kamu verebek, ...



Azt hittem barátok vagyunk de te csúnyán át vertél, én bíztam benned ,de te mindig csak le néztél, felejts el végleg és ne is keress hisz kamu baratbol találok eleget.....

#2016 a kamuk éve..!#


2016. aug. 1. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A rímpárok nagy része teljesen rossz, a szöveg pedig nem igazán átélhető, mert csak a személyes hisztidről szól. Csapnivaló szerintem az egész.
2016. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!