Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a wattpadról...

Mi a véleményetek a wattpadról? Mennyire nehéz ott olvasóközönséget szerezni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy történetet wattpadon és egy ideje már játszom a gondolattal, hogy publikálom. Ez még nem a közeli jövőben lesz, és persze nem az itt kapott válaszok fognak dönteni. Csak kíváncsi vagyok az alkalmazással kapcsolatos véleményeitekre/tapasztalaitokra.

2016. aug. 24. 11:51
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Egy ideje (pár hete) én is a Wattpadosok táborát erősítem.:) És imádom. Ahhoz pedig, hogy mennyire nehéz olvasókat szerezni... Hát, igazából eléggé. Nem szeretnélek elkeseríteni, tényleg. Vannak kivételek. Mert például, ha nagyon jól fogalmazol, és biztos vagy magadban, akkor sokkal könnyebb, bár itt sem mindenki jár sikerrel. Ha egy felkapott témában írsz (fanfiction, romantikus, stb...), akkor bizonyos szempontból könnyebben találnak meg az olvasók, hiszen ott keresgélnek. Viszont ennek árnyoldala lehet, hogy a történeted elveszhet a tömegben. Én úgy gondolom, ha van egy felkapott témában írt történeted, teljesen egyedi ötletekkel és fordulatokkal, akkor ott már biztos a siker. Nem azt mondom, hogy nem írhatsz olyat, ami máshol is előfordult, de itt egy példa. Fanni most lesz kilencedikes. Izgul. Megtetszik neki egy fiú. De ő menő, Fanni pedig nem az. Aztán összejönnek. Majd veszekednek. Ééés kibékülnek! Izgalmas, nem? Jó, ne érts félre, ha jól meg tudod írni, mindenki szívesen olvassa. Csak rossz érzés úgy belevágni egy történetbe, hogy tudod: „A végén összejönnek, és itt a happy end”. Szóval a lényeg, hogy vigyél bele egy kis csavart. :) És imádni fogják.:)

Saját tapasztalatból pedig... Volt egy könyvem, saját ötlet, mégis felkapottabb, meg is írtam a prológust, utána pedig vártam a csodát. Ami, valljuk be, nem történt meg. Azt hiszem, egy vagy két hétig vártam, ihletem sem volt, tovább nem írtam. Amikor letöröltem, 25 ember nézett bele, 0 vote-tal és 0 kommenttel. Elszomorodtam. Nagyon. De a tanulsága az, hogy ha nem folytatod a nullánál, akkor soha nem lesz több. Remélem, a biztató hippidumámmal tudtam valamennyit segíteni.:)

2016. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Azt hiszem egy próbát mindenképpen megér :)
2016. aug. 25. 07:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha méltónak találsz rá én megnézem ha elküldöd .:-)
2016. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elöszőr szerezz pár követőt. Csináltass egy menő borítossal valami szupcsi borítót. Akkor menni fognak rá az emberek
2016. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2-es ha már úgy érzem, hogy olyan állapotban lesz a történetem, hogy meg merem mutatni bárkinek, akkor remélem számíthatok majd a segítségedre
2016. szept. 4. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké!
2016. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!