Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a blogomat...

Lajli13 kérdése:

Hogyan tudnám a blogomat ismertebbé tenni?

Figyelt kérdés
Már körübelül 1,5 éve blogolok, és nagyon szeretem csinálni. Az írás az egyik nagy szenvedélyem, és örülök, hogy valahol összegyűjthetem a gondolataimat. NEM azért blogolok, hogy híres vagy sztár legyek, egyáltalán nem vágyom erre, egyszerűen csak szívesen venném, ha kapnék valami visszajelzést, ami tudatná velem, hogy nem csak magamnak irogatok, hanem azért van aki el is olvassa. Tudnátok tippeket adni, hogyan érjem el, hogy nagyobb közönség, vagy több ember megismerje a blogomat? Nem élet-halál kérdése, de örömmel fogadnám, ha valaki értékelné, amit csinálok, vagy adna pár hasznos tanácsot.

2016. aug. 24. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"NEM azért blogolok, hogy híres vagy sztár legyek,"

"nagyobb közönség, vagy több ember megismerje a blogomat?"


PARADOX

2016. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 katherine~ válasza:
Nyilván mindenki vágyik az elismerésre, ez nem is baj. Hirdesd blogos csoportokban Facebookon (rengeteg van belőle), kérj cseréket, én pl szívesen kiteszlek, csak írj a blogomon ( [link] ). Sok sikert.
2016. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!