Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem találok fiút a...

Miért nem találok fiút a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Mindenki féltett az egyetemi gólyatábortól, hogy az veszélyes, ehhez képest szinte unatkozom. Hogy vegyem rá ezeket a húdejó erkölcsű pasikat, hogy legalább táncoljanak velem, ha már mást úgysem képesek? Igazából akár smárolnék, akár piálnék szívesen, de az itteniek vagy táncolnak, vagy esznek. Én meg tök unatkozom. Tipp?

2016. aug. 25. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Válaszd ki a legnyomibbat, az mindenbe belemegy!
2016. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Fiúk helyébe én biztos rád nyomultam volna 😀 15/f
2016. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a tábort és gyere haza :D
2016. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert az egyetemisták között már több az értelmes ember és nem buknak az ilyen ribikre mint te, akiket két pia után meg lehet dugni... Te komolyan csak akkor tudsz szórakozni ha smárolsz random férfiakkal? Szánalmas... Minek mentél Te egyetemre?
2016. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A olcsó emberekre senki nem bukik jobb ha felfogod :D

A gólyatáborban meg olyanok vannak nagyrészt akiknek több éves kapcsolatuk van szerinted majd egy ilyen olcsó lotyóra pazarolják az idejüket mint te?:D nézzél már magadba

2016. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!