Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen jogon tilthatnak ki...

Milyen jogon tilthatnak ki egy pókerteremből?

Figyelt kérdés
Kb 8hónapja minden héten részt veszek egy fővárosi pókerterem veresenyein, és néhányszor pénzhez jutottam. Persze nem minden alkalommal nyertem, de összességében kb 3havi minimálbérrel vagyok plusszban. Múlthéten is ellátogattam a kedvenc termembe, benevezni az aznapi turnéra, de nem fogadtak tárt karokkal. Az osztó félrehivott négyszemközt beszélgetni, és azt mondta, hogy a tulaj nem kivánja többé hogy a vendégük legyek, mert az utóbbi időben kevesebb a nevező miattam. Soha semmi rosszat nem csináltam náluk, mindig kultúráltan viselkedtem

2016. aug. 27. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet azt csak hiszed. Amúgy meg talán a tulajt kéne kérdezni.
2016. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nyerő vagy nem fognak kitiltani, universum poker?
2016. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
melyik terem? sokat jarok univerzumba én is,kivancsi vagyok ki vagy.privatba egy nevet tudsz adni ha az univerzumrol van szó?
2016. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!