Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tavaly kizártak az egyik...

Tavaly kizártak az egyik pókerteremből. Ha most megint beregisztrálnék, elképzelhető, hogy indok nélkül kizárnának? (elég bonyolult, részletek lent)

Figyelt kérdés

Összejátszottam egy haverommal Partypokeren, emiatt kizártak, és elkobozták a számlán lévő összes pénzt (kb 80ezer Ft). Végülis jogosan tették, mind1. Viszont azt mondták, hogy ha csinálok még egy felhasználónevet, azt indok nélkül törlik és veszik el a pénzt.

Aztán megcsináltam a jól ismert pokerstrategys kívzt, kikértem az 50$-t másik pókerterembe, minden rendben ment.

Most kaptam strategytől egy mailt, második bónusz kezdőtőke ajánlatra, ezt viszont csak a Partypokernél használhatom fel... Ha beregisztrálok, akkor lehet, hogy elveszik az 50$-t és kizárnak automatikusan? Vagy leehet még a strategy is kizárna ilyen esetben?

Mit csináljak szerintetek?


2011. máj. 25. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ha már NEM ugyanaz a a géped van meg(ugyanis ha kizárnak IPcímről veszik észre , h te voltál megint) tuti nem zárnak ki :)


de szerintem ha belépsz nem zárnak ki ..., mert 1 év elég sok idő ...


de inkább ne pókerezz ! (se ott sem máshol)

2011. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

IP cím nem géptől, hanem nettől függ. De ezen kívül is észrevennék, pl név és cím alapján.

Hát az, hogy ne pókerezzek.. Köszi a jótanácsot!:D Bár nem biztos, hogy megfogadom:D

2011. máj. 26. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!