Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem csukják le...

Hogyhogy nem csukják le füvezés miatt a rappereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogyan lehetséges az, hogy rengeteg magyar előadó számaiban felvállalja hogy füvet szív, mégsem büntetik meg/zárják be őket?

Oké hogy más országoknál játszik a pénzért megvásárolt orvosi papír és a korrupció, de itt M.o-n nem hiszem hogy ez szintén megvalósítható lenne, miven ugye teljes mértékben illegális a fű, az előadók meg nem is keresnek annyit hogy egy egész rendőrséget le tudjanak kenyerezni.


Továbbá ha egyszer elkapódnának, milyen büntetés lenne rájuk kiróható?



2016. aug. 28. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszeri fogyasztásér, birtoklásért ha elkapnak, túl sok mit nem tudnak rád verni. Ezért nem is foglalkoznak nagyon vele. Egy egyszerű füves arcra minek menjenek rá, hogy pár órán belül úgy is ki kell engedjék?
2016. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a legtöbbjük rendszeresen fogyasztja, és úgy tudtam ilyenkor több év börtönt is kaphat.
2016. aug. 28. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fogyasztókat szokták megbüntetni, hanem a terjesztőket elsősorban. És az, hogy valaki a klipben azt mondja füvezik, meg úgy csinál, az nem használható fel ellene a bíróságon, nem bizonyít semmit. Az ismerőseim 50%-a szív. Itthon is elég lazák a fogyasztókra vonatkozó törvények. A terjesztés az már egy egészen más dolog.
2016. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet megfogták hogy cucc hatása alatt vezetett. El vették a jogsiját kapott valami f*asza pénzbírságot meg jó sok óra közmunkát, aztán jó napot.
2016. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudtam. Én máig abban a tudatban éltem hogy 2-3 év börtön egy dzsojáért, priusz stb..
2016. aug. 28. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább a terjesztőkre szeretnek ráverni durvább büntetéseket.
2016. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván a mennyiségtől is függ. Ha valakit elkapnak az utcán egy füves cigivel, nem fogják lecsukni. De az ilyenekre rá se szállnak.
2016. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért ,mert 1.) nem minden rapper fűvezzik 2.) az itteni rapperek 99,9%-a csak stúdió gengszter 3.) az U.S.Á-ba a legtöbb helyen legális.


Egyébként Snoop Dogg-ot is azért tiltották ki Norvégiából és az egész Egyesült Királyságból ,mert fűvet vitt oda.

2016. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondani bárki tud bármit ha nincs bizonyíték akkor baszhatják a kékek :D 1 zene miatt nem hiszem hogy lenne ház kutatás vagy valami is meg inkább a terjesztőket basztatják :D Engem is egyszer feljelentettek ház kutatás során nem találtak semmit igazábol nem is igen néztek körbe (17 vagyok) és semmi nem történt. Meg egyszer elkaptak éppen szívtuk haverommal de nemvolt sok nálunk és csak fogda lett belőle 8 óra meg ismét egy ház kutatás de megin csak nem néztek alaposan körbe xd le se szarják a kis halakat a nagyokra mennek :D
2016. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem (csak) kétszer kaptak el füvezés miatt, kaptam egy drogteszt papírt amin fel voltak sorolva a drogok és melyik pozitív melyik negatív, elküldtek pszichológushoz, lepecsételt egy papírt és már vége is volt ez volt az első alkalomnál, a másodiknál csak papírt kaptam róla és semmi rendőrségi ügy, semmi orvos semmi :)A marihuána több országban is elfogadott gyógyszer nem véletlenül, ezért veszik szerintem ilyen lazára:)
2016. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!