Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hetalia PolHun vagy NiWan...

Pandiii kérdése:

Hetalia PolHun vagy NiWan magyar fanfiction?

Figyelt kérdés

Valaki tud ajánlani PolHun-os vagy NiWan-os magyar fanfiction-t?

Előre köszönöm <3



2016. szept. 2. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
[link] PolHun. Sajnos ebből eléggé hiány van a magyar fanficek körében, pedig milyen jó páros :) <3
2016. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi <3 Hát igen, én ha keresek vagy UsUk-ot, vagy FrUk-ot, vagy FrUs-t dob ki Sajnos ezek a leghíresebb párosok, ezért a többiből kevés van. :(
2016. szept. 9. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
(Végre valaki, aki nem a népszerű párosokat preferálja :D)
2016. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gérard12 ***** válasza:

Sajna én se találok ilyeneket :|

Amúgy meg a népszerű párosoknak a fele hülyeség..

2016. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Őszíntén szólva én az UsUk-ot, a FrUk-ot, a FrUs-t nem szeretem. Az én kedvenc párosaim a PolHun, Niwan, Franada, AusHun stb. Szóval nem azok a nagy párosok :).
2016. szept. 10. 23:45
 6/12 anonim ***** válasza:

A Franadát kivéve ezeket én is szeretem, az előzőnek meg teljes mértékben igazat adok abban, hogy a legtöbb népszerű ship értelmetlen :D A FrUK nálam maximum poén-ship, tehát jó vele viccelődni, de úgy komolyan venni... szerintem hülyén jönne ki xD Bár a Nyo!FrUK-ot szeretem, de az megint más, mert a Nyo karakterek alapból nem 1:1 klónjai az eredetieknek.

Jut eszembe, szerintetek mennyire számít "népszerű" shipnek az EngSey, FraSey, PruHun, stb.? Mert szerintem hetero-viszonylatban ezek elég népszerűek, az AusHun is, viszont ha a yaoihoz mérjük őket, hát... xD

2016. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hetero párosok azok attól függnek. Szerintem a PruHun és az AusHun ,,népszerű" de engem nem nagyon izgat :). Úgy értettem, hogy azokat a ,,népszerű" párosokat nem szeretem, amelyik mindenhol ott van.
2016. szept. 11. 16:00
 8/12 Gérard12 ***** válasza:

Az EngSey viszonylag népszerű shipp és még értékelhető is.

Én még az EngHunt szeretem habár kicsit crack..

A FinHun meg az IceHun is aranyos.

Meg persze a JapHun :D

2016. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A crack ship is relatív, ugye, attól függ, a történelemhez vagy a Heta-canonhoz mérjük-e :) Szerintem az EngHun annyira nem crack, ha azt nézzük, hogy manapság lassan több magyar él Angliában mint itthon, persze ez elég gyenge indok, de az EngHunt én is nagyon csípem az az igazság >< :3
2016. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az EngHun-ról, az IceHun-ról és a JapHun-ról nem is tudtam >< Miket tanulok a Gyakori Kérdéseken XD
2016. szept. 11. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!