Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek híres Youtuber?

Hogyan legyek híres Youtuber?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Szolgáltass olyan tartalmat ami érdekli az embereket és felkelti a figyelmüket. Ne ezer éves lejáratott sablonokkal próbálj betörni. (gameplay, reakció, tag meg a többi dögunalmas szar)


De hogy tényleg mi az amivel be lehet törni manapság, azt neked kell kitalálnod. Mi nem tudjuk megmondani.

2016. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem magyar embereket. Miért akar mindenki híres/menő youtubos lenni,ugy NINCSEN saját egyedi ötlete hogy legyen yt híresség.
2016. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előző



Mert híres youtubeosnak lenni "menő" meg "ingyen pénz".

2016. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

#2 talán mert jobb meló, mint egy gyárban romobolni 12 órában a gép mellett és köcsög főnököket elviselni.


+ a semmirekellő Herby is megél belőle.. 0 tartalom nélkül..., szóval a 12 éveseknek ennél több nem is kell.

2016. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáálláson kell változtatni. Aki alapból úgy indul neki, hogy na beregisztrálok youtubera de semmi igényes tartalmat nem tudok felmutatni, csak híres youtubeos akarok lenni, az sose lesz híres youtuber.
2016. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az van, hogy igazából én nagyon sok időt adok bele és viszonylag "jó minőségű" videókat töltök fel csak a kutya se nézi...
2016. szept. 6. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy sok időt teszel bele, és technikailag jó minőségű, önmagában még nem feltétlenül teszi érdekessé.
2016. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha esetleg belinkelnéd ide, hogy mégis milyen az a szerinted minőségi tartalmad, akkor jobban tudnánk véleményt mondani, hogy mégis mi az ami jó és mi az ami rossz benne, amin változtatnod kéne esetleg.
2016. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Énis egy befutó magyar videós vagyok. Azzal szerezhetsz sok feliratkozót ha naponta 1 vagy 2 videód van. Ha van egy videófelvevő programod aminek nincs márka kiépítése, vagy töltsd le a Zd Soft screen recordert és írd be youtubera a következőt: ZD SOFT screen recorder crack


Ha segítettem akkor örülök!

2016. szept. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2016. szept. 19. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!