Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi szabadidőtök volt 12....

Mennyi szabadidőtök volt 12. osztályban?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, idén érettségizek, eddig nagyon úgy néz ki, hogy annyira le leszek terhelve az iskola miatt, hogy hétvégeken se lesz szabadidőm.


Nektek mennyi időtök volt kikapcsolódni, szórakozni végzősként?

Légyszi azt is írjátok, hogy mikor érettségiztetek. (hány éve kb)



2016. szept. 3. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idén érettségiztem.:) Nem szakadtam meg sosem a tanulásban, de mégis mindig tarottam a 4,5 vagy fölötti átlagot. Délutánonként volt szabadidőm, hétvégén pedig elég sok.
2016. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol ha addig tanultam volna, akkor nem lett volna nehez, de azert az utolso evet, foleg az utolso felevet nagyon megnyomtam... szalagavato afteren, meg 1-2 buliban voltam osszesen, de jo egyetemre jarok, es nincsenek most gondjaim a tanulassal....2014ben erettsegiztem...bele azert utolso evben se haltam a tanulasba...a fontos hogy tudd mi a terved, hova akarsz bejutni, aoz mi kell es azokra a tantargyakra ramenni, amikbol felvetelizel...stb...
2016. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Az utolsó év egy nagy buli volt. 2015-ben érettségiztem. Sose voltam nagy tanulós, inkább jó az eszem. Kifejezetten az érettségire annyit tanultam, hogy a szóbeli előtt elolvastam a tételeket (nem én dolgoztam ki őket, vagy a tanárok adták, vagy csak a címük alapján leszedtem a netről). Rengeteg szabadidőm volt, élveztem az életet. Elég jó lett az érettségim is, azóta 2 nyelvvizsgával dolgozok is.
2016. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire mert soha nem tanultam, érettségi előtt 2 nappal elolvastam kb. a tételek felét (se). Aztán 4-es 5-re érettségiztem.
2016. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, tavaly érettségiztem.
2016. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 12.-ben már belefáradtam ebbe az egészbe, és untam már, hogy mindig úgy nézek ki , mint egy zombi, szóval egy idő után bevezettem azt, hogy 19 órakor feküdtem le aludni, és a legkésőbbi hévvel mentem. Szóval így kb olyan volt egy iskolai napom, hogy 14:20 -kor ért véget a hetedik óra, utána szinte rögtön jött a vonat, és közeli is a megálló, onnantól kb egy óra múlva otthonvoltam, akkor kb fél óráig ebédeltem meleg kaját, utána kellett legalább egy óra, amíg nem csinálok semmit, szusszanhatok egyet és kifújhatom magam, meg amíg ülepszik az étel, utána megírtam az írásbelit, és ha nem kellett tanulni, akkor gépeztem, de most az jutott az eszembe, hogy mintha csak 1 vagy fél óra jutott volna már gépezésre. Lehet, hogy többet pihiztem. Hát igen, mert még fel kell éledni a hajnali koránkelés, a 7 óra iskola, meg az utazás után, az eléggé időigényes, hát aztán valami 18 óra vagy nemtom mennyi körül elmentem zuhanyozni, és akkor hétkor lefeküdtem , és hamar el is aludtam. Amúgy egyik osztálytársam meg valami fél hatot, szóval ilyen 17:30-at mondott, hogy akkor szokott lefeküdni, máskülönben nem bírna hajnalban fölkelni, na azon már tényleg ledöbbentem, ez is elég volt tartható, hogy nem nagyon tudok kikapcsolódni, mert kell az idő az alvásnak, hogy a testem pihenjen. Na szóval, hogyha pedig kellett tanulni, akkor volt, hogy este nyolcig is olvasgattam azokat a dolgokat, amikből másnap doga volt. Pedig 17 óra után már nem is nagyon fogott annyira az agyam, de meglepő módon mégis volt haszna, hogy este 8-ig is olvasgattam. Viszont amúgy olyan szinten meg tökre nem volt ez kényelmes, hogy nem tudtam saját magamra időt szentelni, mert kellett arra az a kevés idő, ami volt, hogy feltöltődjek. Szóval szórakozni nemigen maradt energiám, hogy tényleg kicsit önfeledten ellazuljak. A hétvégékre nem is nagyon emlékszem abból az időből, hogy milyenek voltak. Viszont legalább akkoriban már kipihent voltam, de az meg a szabadidőm rovására ment, de legalább nem voltam fáradt. Hajnalban meg olyan fél 7 körül kelhettem a legkésőbbi beérős vonathoz.
2016. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* ez is alig volt tartható
2016. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anonimuspuszmusz válasza:
Egy cigire mindig volt idő a Wc-ben.
2016. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!