Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ballagás után családi vacsora...

Ballagás után családi vacsora vagy party?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy ballagás után a családom szervez vmi vacsorát, osztály meg akar menni bulizni. Én alapból nem vagyok bulizós típus (csak azért mert nem tudok táncolni ) , de bunkóság lenne ha kihagynám ?:S

Úgyis az osztály magja jár együtt bulizni, most ha ott lennék nem is zavarnék , de nem is kapkodnának értem...:D

Esetleg hogy tudnám kihúzni magam tánc alól ha mégis elmegyek?:S

Csinos vagyok átlagos, nem vagyok csúnya de táncolni egyszeren nem tudok :S

18/L


2010. ápr. 21. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

En is ilyennel kuzdottem tizeneves koromban.

Aztan 21 evesen lerangattak diszkoba hzza teszem eloszor!

Egy 3 eves szetborult kapcsolat utan.

Ugy izgultam a kocsiban a tanc miatt, hogy majdnem hanytam.

Meggyozodesem volt, hogy mineki engem fog nezni es majd rohognek rajtam.

Megerketunk es muszaly volt tancolni.

Raadasul baratnom nagy partykiralyno volt.

De ahogy telltek a percek a borpir kezdett megszunni a fejemrol, es kezdtem elvezni a zenet, meg a tancot.

Azota is halaval tartozom baratnomnek, hogy aznap nem engedtek otthon punnyadn!

Nagyon megszerettem tancolni, es elkezdtem lejarni minden hetvegen baratokkalegy masik heyre, es hatalmas baratsagok kotodtek meg minden!

Azota mar tancot is tanultam! haha

Szoval! Szerintem menj csak el a buliba!

Ez a Te ballagasod! Es erezd jol magad!

Vagy legalabbis eloszor probald meg jol erezni magad, engedj a csabitasnak, ha hivnak tancolni.

Nem, hiddel el nem mindenki azzal fog foglalkozni, hogy most epp hova tetted a labad ;)

Aztan megy majd minden magatol hidd el!

2010. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
no hát 18 évesen épp itt az ideje, hogy elkezdj egy kicsit bulizni! Ez egy nagyon jó alkalom lesz! Igyál meg egy koktélt vagy kettőt, máris bátrabban fogsz táncolni...:) ha meg nagyon nem akarsz, nem kötelező, ez nem vizsga, egyszerűen érezd jól magad. ennyi :)
2010. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kielégitö válaszokat:)

hajlok arra, hogy vacsora után mégis elmegyek, kicsit iszunk előtte hátha attól jobban megy :D

2010. ápr. 24. 21:34
 4/8 anonim válasza:
menj el családi vacsorára, és utána bulizni :) én is amúgy ilyen vagyok, nem tudok és nem is szeretek, meg nem is szoktam ilyen helyeken táncolni, tehát én is várom a nagy áttörést...:S
2010. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, azt kérlek írd meg ,h pl mit mondasz a barátnőidnek mért nem táncolsz ? és mit csinálsz ha nem táncolsz ?:S:D

köszi a válaszod :)

2010. ápr. 25. 14:59
 6/8 anonim válasza:

a második válaszoló vagyok, 30 éves. Csak azért írok még egyet, mert olyan aranyosak vagytok, hogy ilyen nagy problémát csináltok ebből, holott az egész bulinak az a lényege,hogy TI jól szórakozzatok! Én mondjuk mindig az elsők között pattanok fel, ha táncról van szó (de pl ha beszélni kéne, akkor már megkukulnék, szóval értem én,hogy ez meg nektek nem megy) és én azért tudok mindig így önfeledten szórakozni, mert egyszerűen nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam. Egyébként nehogy azt hidd, hogy a többiek árgus szemekkel téged figyelnek. mindenki saját magával van elfoglalva, maximum a pasik fognak méregetni, de azt is csak pozitív értelemben:) Egyébként a fiúk is csak leülnek, isznak és csak akkor táncolnak, ha az asztal már tele van üres poharakkal majd meglátod...:)

Te is ülj le velük iszogatni, ha a barátnőid nyaggatnak és te tényleg nagyon nem akarsz menni, mond meg, hogy még innod kell hozzá, vagy hogy nem tetszik a zene és most inkább beszélgetnél.

De én azért azt tanácsolom, hogy próbálj meg felállni és jobbra balra lépkedni párat, felszabadulsz tőle és majd meglátod, hogy nem is olyan félelmetes dolog ez, és senki sem fog téged vizslatni, hogy jé ez a lány nem tud táncolni...:)))

2010. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, teljesen kifejtetted és hálás vagyok érte:)

Kezdem belátni h igazad van neked is meg az előző válaszolónak is.

Bátrabban állok a dologhoz és ha végre "túl estem" ezen a bulin írok :D

2010. ápr. 25. 22:22
 8/8 anonim válasza:
Nagyon helyes! jó szórakozást! :) hmmm istenem ha újra 18 évesen bulizhatnék de jó lenne....:))
2010. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!