Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire sorozat...

Csak én vagyok ennyire sorozatmániás vagy mások is egymás után nézik a sorozatok hetente/hónapont? És ujra néz egy sorozatot vagy 5-6-szor?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hú, én is hihetetlenül sorozatmániás vagyok :D A kedvenceim most mind szüneten vannak, de szeptembertől/októbertől 11-12 sorozatot biztos figyelemmel kísérek majd, hétről-hétre. :D Ha nagyon ráérek, akkor a régi sorozataimat is visszanézem, illetve a még jelenleg is futók korábbi évadát :) Őszintén, nem terveztem, hogy ennyit nézek majd, de mivel szinte minden általam elkezdett szériát újra és újra berendeltek, ez lett a vége :D :D
2016. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerős!😂😂😜😜😜😅A múlt hónapban a The 100 c. sorozattal voltam megáldva! A családom hetekig azt hallgatta hogy milyen jó sorozat, meghalt ez-meghalt az, ők összejöttek stb... Pedig egy kukkot se tudnak a sorozatról de meghallgatták! Gondolom elég idegesítő lehettem! 😂😂😂 Ha éppen nem a sorozatot néztem akkor valamilyen videó összeállítást belőle! És volt már hogy este elkezdtem egy sorozatot annyira jó volt hogy az első evadát végignéztem. Nem aludtam semmit, de nekem megérte mert nagyon jó kis évad volt! Csak aztán pofára estem mert a sosrozatból csak egy évad volt es nagyon szomorú voltam hogy nincs 2.évad! Pedig az utólsó rész nagyon izgalmas volt! 😕😒😲😫😫
2016. szept. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!