Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel engesztelhetném ki a...

Mivel engesztelhetném ki a haveromat amiért nem vele mentem bulizni?

Figyelt kérdés

A helyzet: Van két barátnőm az egyikkel már korábban meg lett beszélve egy programunk. A másik erre kitalálta, hogy menjünk bulizni, mert ő imádja azt a Dj-t aki akkor fellép és nincs már, aki elmenne vele. Én megmondtam neki, hogy szívesen elmennék vele is (vagyis mindkét helyre) de egyszerre két helyen nem lehetek és egyébként is, az első lánynak ígértem meg előbb, hogy ott leszek, le is lett beszélve!

A második (a bulis) lány pontosan tudta, hogy nekem már van programom aznap estére, mégis ilyen választás elé állított! Ugyanis most meg van rám sértődve, nem is beszél velem emiatt már napok óta. 19 évesek vagyunk, egyszerűen nem értem, hogy lehet valaki ennyire gyerekes gondolkodású és önző! Nagyon sajnálom, elmentem volna vele szívesen, de úgy gondolom, így volt fair a másik lánnyal szemben!

Szerintetek írjam ezt meg neki, amit most itt elmodtam? Ti mit tennétek a helyemben?


2010. ápr. 22. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
megbeszélném vele hogy nehogy már ennyi miatt összevesszünk és hogy fordított helyzetbe ő is azzal ment volna el akinek hamarabb megígérte szóval ennyi:D majd máskor szól hamarabb és akkor ráérsz:D
2010. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy inkább féltékeny a másik barátnődre?

Lehet hogy azt hitte majd őt választod a másik lánnyal szemben?

2010. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!