Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám leállítani...

Hogyan tudnám leállítani haveromat (csaj, de barátnőnek sajna nemmondhatom :/) a cigizésről? Nincs rászokva, de egyre többször szív, és ráfog szokni.

Figyelt kérdés
Pofázni nem akarok hogy blablabla, mert akkor csak "megutál". 13-14 éves, és egy lány ne cigizzen szerintem, föleg ne ennyi idősen. Leszeretném állítani róla, de csak valamilyen tudatalatti módszerrel.
2011. okt. 11. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy keresel a fajtádhoz illő nem dohányost!
2011. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a csaj felszedése a lénye. Tetszik a csaj meg minden, de én csak simán nem akarom hogy baja legyen cigi miatt. Eleve amikor ez a haveri társaságom elkezdett cigizni, bár nem keményen, csak úgy alkalmilag, már akkor nemtetszett a dolog, hogy a haverjaim rászoknak 1001 bajuk lesz. De az hogy ez a csaj rászokik, az nagyon nem örülök. Még mielött ráállna teljesen kéne valami.
2011. okt. 11. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fog sikerülni, mivel ez manapság IN, és ahogy egy drogost sem lehet csak úgy leszoktatni, ő sem fogja abbahagyni. Marad tehát az első válasza.
2011. okt. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bánomisén ***** válasza:
A 13-14 éves kamaszok többsége felnőttet játszik, mégpedig úgy, hogy például cigizni kezd. Ettől persze még nem lesznek felnőtt, sőt, de ők úgy érzik. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, kicsi az esély rá, hogy megértse, hogy nem azt éri el ezzel, amit akar. Azért próbáld neki elmagyarázni, lehet, hogy rád, egy nagyjából vele egykorúra jobban hallgat, mint egy felnőttre.
2011. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bánomisén ***** válasza:
*felnőttek - bocs
2011. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó. De ez a csaj stresz miatt szív, és csak akkor ha társaság van. És nem keresek másikat.
2011. okt. 14. 14:11
 7/11 anonim válasza:
Bőrszivart a szájába !
2011. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, gondoltam rá :D

de komolyan nemtudom szegény csaj :/

2011. okt. 16. 16:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, de állítom egészségesebb vagyok sok nem dohányzó társamnál így szerintem ne aggódj előre olyan dolgokon, amit úgy sem tudni előre. Ez kb. olyan mintha azon aggódnék, hogy mikor hal meg valaki.
2011. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ez nem egy olyan dolog....különben...,mondott valami olyat hogy fáj tőle a feje, vagy a szíve? szal nem kéne...Ja...am most beköpött pár köcsög aki meglátott minket, és kiderült rólam hogy cigizek, úgy hogy még életembe nemvolt a számban, szééép -.-
2011. okt. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!