Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan könyveket...

Tudtok mondani olyan könyveket, filmeket esetleg sorozatokat amelyek témája főként a 7 főbűn?

Figyelt kérdés
Már láttam a Hetedik című filmet , Fullmetal alchemist , Dante : Pokol stb.

2016. szept. 29. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A Fullmetalból két alternatív sztori van, nem tudom, tudsz-e róla. A 2003-as csak Kapzsi felbukkanásáig követi az alapanyagot (és addig is csak hellyel-közzel), egy tökéletesen más befejezést eredményzve ezzel, mint az újabb, 2009-es adaptáció, ami teljes egészében követi a mangát. Az első vége egyébként elég depresszív, nem mondanám happy endingnek, ellentétben 0 2009-essel.

A hét főbűn és máshogy jelenik meg bennük.


A másik, ami eszembe jutott az a Nanatsu no Taizai c. anime (a cím szó szerint hét főbűnt jelent). Őszintén, én nem nagyon vagyok oda érte, de az általad kért témának megfelel. A főszereplők (7) valamiféle szervezet tagjai, és mindjük egy-egy főbűnhöz kapcsolódik. Ennél többet nem tudok róla mondani, már nagyon régen láttam. :)

2016. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nanatsu no Taizai :D
2018. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen beszippantott a sorozat, imádom, épp most megy a második évada.
2018. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!