Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fantasy rajongók! Titeket...

Fantasy rajongók! Titeket érdekelne egy olyan történet/blog, ami Idomárokról, vagyis olyan emberekről szólna, akik képesek uralni az elemeket?

Figyelt kérdés
Azt már most leszögezném, hogy nem egy Avatár - Aang legendája koppintásról van szó (bár azon a sorozaton nőttem fel). A szereplők itt nem csak a négy őselemet tudják irányítani, hanem például a növényeket, a hangokat, a villámokat, ködöt, stb. Mindannyian magyarok, és a helyszínek is Magyarországon találhatóak, olyan helyeken, ahol már én is jártam, így a valósághoz is hű maradnék; valamint a modern, mai világban játszódik. Műfajilag a fantasy-akció kategóriába sorolható, nincs benne romantikus szál. Dióhéjban arról szólna, hogy az Idomár-klán három gyerek tagját elrabolja egy másik klán, hogy különleges erejük által halhatatlanságra tegyenek szert, és a klán többi tagjának őket kell kiszabadítani. Magamról annyit, hogy nem vagyok kezdő író, és elég nagy jártasságom van a fantasyban való publikálásban, úgyhogy nem egy kezdő szerencsétlenkedését kell majd olvasni. Egyébként, ha negatív válaszok érkeznek, akkor is tovább fogom írni a sztorit, a kérdést pusztán kíváncsiságból tettem fel :)

2016. okt. 8. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Mert akármennyire is nem Avatar koppintás szerinted, valójában az.
2016. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon a Twilight, a Vámpírnaplók és a Vámpírakadémia is egymás koppintása, mert mind vámpíros-szerelmes.
2016. okt. 8. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy kezdő, de úgy írsz és úgy viselkedsz. Ha nem vagy kezdő, írd meg, publikáld, reklámozd a kész művet, majd lesz közönsége (minden epigonnak van, te is tudod). Speciel lehet akármilyen jó és érdekes az alapötlet, nem izgat egy félkész mű, olvasok eleget olyanoktól, akiket ismerek, és tudom, hogy milyen színvonalon írnak. Téged nem ismerlek, te csak a szöveggel tudnád eladni magad. Az nincs, innentől nem téma.

Mag az ötlet érdekes, de elcsépelt. Ettől még lehetne jó. De a sztori... miért akar mindenki halhatatlan lenni? A világuralom már smafu? Az eddig vázoltak egy fantasy akció-RPG-ben megállnák a helyüket, piszok jó kis játékot lehetne csinálni belőle akár indie stúdióval is, de regényben ez így kevés. Csak azt nem mondtad el, mitől lenne ez más és érdekes, mint a többi tucat hasonló mű.

2016. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!