Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

Elkezdtem blogot írni! Abortív vonalat képviselem, nem szeretném ha egy-egy rész nagyon hosszú lenne, hisz' nem egy könyv. Kérlek hogy formáljatok vélemény és osszátok meg velem akár itt, akár az oldalon kommentben. Köszönöm!

(+ infó: Minimális felnőtt tartalom van benne ami a későbbiek folyamán jobban kibontakozik. )

Oldal: brokko.blog.hu



2016. szept. 25. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiányzik belőle a vér, fegyverek és a háború. :/
2016. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A Natasánál nem tudtam tovább olvasni.

A Natasa, egy teknős név.

Legalább is, nekem az jut róla eszembe..

Ha egy "könyvben" csúnya neve van az illetőnek nem fogom tovább olvasni.

A Melinda név tetszik.

De teknős pajti egyelőre nem lesz "csodálatos".

2016. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt már pozitívumként veszem hogy csak a névvel van problémád!
2016. szept. 25. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert csak a nevet olvasta el... XD
2016. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PresidentEvil ***** válasza:

.

Rengeteg helyen van felesleges vessző, más helyeken viszont hiányzik, a személyes névmásokat pedig mindig kisbetűvel írjuk, az "én"-t különösen, ez a folyamatos nagy kezdőbetűzés eléggé "hülyepitsa"-jelleget ad a főszereplőnek. Néhol elég nyakatekert a megfogalmazás, máshol pedig egyszerű, mint a faék, a kettő együtt zavaró.


"szépen megcsinált naturális smink dugta el bőre hibáit" - ettől végigfutott a hideg a hátamon és nem, ennek nincs köze a szexualitáshoz...


"Ezeknek az embereknek a háromnegyede BMW-vel, Mercedes-el, és egyéb nagy névnek örvendő közeledési eszközzel járnak ide, amik láttán a tinilányok sikítva rohangálnak fel alá, és a vaginájuk illatának utószelével próbálják manipulálni a helyzetet, hogy észre legyenek véve" - túl azon, hogy az "észre legyenek véve" a "macska fel van mászva a fára" tipikus esete, mi a répa az a "vaginájuk illatának utószelével"?

2016. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves, vagy nem kedves ötös.

Elolvastam a harmadik elejéig.

Nem igazán tetszett. És szerintem is egy icipicit "hülyepitsa" érzést kelt :D

De ne vedd rossz néven.

De mi ez a megcsalós izé?

Ha van párja, akkor ne feküdjön össze mással. Milyen dolog ez?

2016. Női logika.

Én csak a "tincsilánycsikórcsiban" szenvedek egyelőre, de szerencsére nekem nem ez a logikám.

Ezekből a "megcsalom a párom, de tudom, hogy nem jó" emberekből lesznek a ringyi-rongyik.

2016. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!