Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Manapság mennyire jellemző...

Manapság mennyire jellemző még az, hogy a gazdagok nem TV-t néznek, hanem szórakoztatásra szakosodott szolgálók pl. bohócok, színészek élőben szórakoztatják őket?

Figyelt kérdés
Pl. Orbánék, Gyurcsányék vagy valami család a Rózsadombon leül a kanapéra, és nézik ahogy két bohóc fejbecsapja egymást tortával, zsonglőrködik, jön egy tűznyelő is stb. miközben az inasok hordják nekik a harapnivalókat a konyháról.

2016. okt. 13. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezen most jót röhögtem. =D
2016. okt. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon jellemző.

Visszamegyünk a középkorba, jó?

Csak mert tegnap még ezt kérdezted.

2016. okt. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paraszteknal szokas, es itt most nem azokra ertem a parasztot, aki a mezogazdasag valamelyik agabol el, hanem akinek a viselkedese paraszt. Azoknal szokas, hogy megrendelik X enekest vagy zenekart, helikopterrel elugranak a haverhoz, es ok azok, akik kizarolag keresztbe tudnak parkolni harom helyet elfoglalva a mozgasserult parkolohelyen.
2016. okt. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezek a tv műsorok tényleg csak a buta embereknek készülnek. Az összes folytatásos valamik, a tehetség kutatónak nevezett giccs műsor. Szinte nincs is olyan a tv-be ami kicsit is értelmes lenne.
2016. okt. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Kihívják a kisgrófót, hogy jól szórakozzanak.

Mondjuk, az én szememben, aki ilyesmit élvez, annak kár élnie.

2016. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy általános lenne. Inkább estélyekre, színházba, operába, rendezvényekre járnak TV helyett. Nem vagyok gazdag, de TV-t én sem nézek.
2016. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lio77 ***** válasza:

Hát nem ismerek személyesen gazdag embert,de volt édesapámnak egy ismerőse,aki annak számított.Ő például folyton utazott,télen főként síelni ment,nyáron meg nyilván tengerpartra.


Ha én megtehetném akkor biztos elmennék egy jó pár országba,vagy járnák spanyol bajnoki meccsekre.Tv-t meg most se nézek,mert nem vagyok kíváncsi a felhozatalra.Nem is értem mi köze a pénznek és a tv-nek egymáshoz.

2016. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ekkora hülyeséget még nem hallottam! 😂😂😂
2016. okt. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!