Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb rádióadón reggelente zene helyett csak néhány ember az ész ossz?

Figyelt kérdés
Leginkább a Class Fm és a Petőfi rádió jön be. És ott szinte csak pofáznak. Pedig reggelente annyia nem érdekel, hogy tegnap a Sebestyén Balázs hányat fingott.
2016. okt. 18. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, tényleg rohadt idegesítő. És mindegyik adón ugyanez megy, hogy pofáznak és nyihognak a saját ócska vicceiken. Ezért rakok be reggelente zenét mp3-ról.
2016. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert ez a műsor lényege, de még akkor voltak hangulatos rádióműsorok amikor még működöt a Sláger rádió és a Bumeráng ment, az még elment kategóriába tartozott nálam, azt még élvezettel hallgattam. Sebestyén Balázsék műsora is az utóbbi 3 évbe vállt nálam totál unalmassá, már nem is hallgatom őket. A Bumeráng műsor megszűnése óta nem is igazán hallgatok ilyen műsorokat. Persze amikor a Bumeráng a másik rádión indult újra akkor pár évre már az sem volt valami hű de nagy durranás, nagyot csalódtam bennük.


Jelenleg a 89.5 Music Fm-et szoktuk hallgatni munkahelyünkön de a reggeli műsoruk hát hagyjuk, van aki hallgatja, nálunk lehet ezt csinálni én meg csak nem figyelek oda. Amikor autóval kell mennem helyekre munkám alatt akkor inkább kapcsolok egy külföldi adóra leginkább szlovák adókra mert elég sok bejön itt a határmentén ott kevés duma, több zene megy és vannak elé jó zenék amiket életembe nem hallottam sehol.

2016. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"ember az ész ossz"


Pardon?


Egy rádiónak nem az űllandó zenejátszás a kötelessége. Vannak oylan rádiók, amiket erre hegyeztek ki, de a legtöbb nem ilyen. Híreket, érdekes műsorokat, szórakoztaót műsorokat... sugároznak, hogy ezzel is hallgatókat szerezzenek és tartsanak meg. Mivel rengetegen hallgatják a reggeli műsorokat, látható, hogy ha Számodra érdektelenek is, másoknak nem közömbösek, sőt.

Ezen felül a reklámokat érintve is kulcsfontosságú szerepük van, márpedig areklámpénz elképesztően fontos egy rádiónak. Egy sokak által hallgatott reggeli műsor alatt ellőtt reklám pedig mondanom sem kell, mennyivel hatékonyabb, mint egy két 21. századi "nyári sláger" között elsütött cucc.

2016. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!