Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Debrecenben hol van jó rock...

Debrecenben hol van jó rock kocsma?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen Péterfia (Kamu)Rock Sörözőre gondolok, hanem az tényleges rock kocsmára, ahol a zenegépből mindig "igazi" zene szól (olyan, amit több hangszerrel csináltak, nem csak egy szintivel vagy számítógéppel...), olyan helyre ahová, ha egyedül is tévedek be könnyen találok olyan asztaltársaságot akik, szívesen isznak egy olyan valakivel, aki Metallicát hallgat Majka helyett. Huszas éveim elején járok ezeknek kéne lenniük a legszebb éveimnek, de lassan több mint egy éve vagyok Debrecenben, de nem találtam meg az ideális helyet, és ami azt illeti a társaságot sem akikkel szívesen ütném el az időt.

2016. okt. 28. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez nehéz kérdés, talán a Cactus, vagy Roncs. De itt sem csak rock van. Vagy van a Fácánkakas, de arról csak egyszer hallottam, elvileg az is rockkocsma.
2016. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!