Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy hét mulva egy elég párkapc...

Egy hét mulva egy elég párkapcsolatkereső központú buliba fogok menni. Csak én nagyon ideges vagyok mindig lányok közelében. Önbizalmam sehol. Mit tegyek hogy nyugodtabb legyek?

Figyelt kérdés
"Hódítás éjszakája" néven fog menni. Csak nekem korábbról nagyon lerontották az önbizalmam, sokat csúnyáztak, ás néhányan most is. Valahányszor szebb lányokkal beszélgetek, mindig olyan érzésem van, hogy titokban azt gondolják mennyire csúnya vagyok. Mindig félek, hogy valami olyat mondok, ami után furának vagy hülyének néznek. Ismerősökkel megyek, akik nem sokat segítenek, mert közülük is sokan rondáznak le. Talán jobb lenne ha el sem mennék? Mivel/miből merítsek önbizalmat? 16/F

2016. nov. 4. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Menj egyedül!

2. Legyen önbizalmad!

3. Ne haragudj, ha egy kicsit nagyon bunkó leszek, de ha tényleg csúnya vagy, akkor tegyél ellene!

2016. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dobj be egy felest előtte. Vagy kettőt.
2016. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiúknak nem kell szépnek lenni. :D Gondolkodj el rajta, hogy miért lehet csúnya.

1: A szemöldököd össze van nőve? Szedd ki középen. (Vagy ha túl vastag vagy fura a formája, akkor alul is.)

2: Szemüveges vagy? Hordj kontaktlencsét, az is javít az arcodon.

3: Nem jó az alakod? Eddz! Edzeni mindenképp kell.

4: Kuszák a fogaid? Fogszabályzó! Csak 1-2 év, aztán leveszik és minden jó.

5: Pattanásos vagy? Moss arcot naponta, kend pattanástalanító krémmel! Nem csak a nők törődhetnek a bőrükkel.

6: Szakmunkásbajusz? Le vele! Vagy pedig növessz szakállt, van, akinek jól áll.

7: Vágass számodra előnyös frizurát, nem mindenkinek áll jól a hosszú haj, sem a túl rövid vagy kopasz. Arcfüggő.

8: Öltözz divatosan, elegánsan az minden nőnek bejön, ha ízléses a stílusod. Pl. Egy fehér ing farmerral mindenkin szexi.


Ezeken kívül, ha szimplán csak az arcodat gondolod rondának, akkor ne gondolkozz ezen! Nem muszáj pont a legjobb csajokhoz odamenni. Bízz benne, hogy a személyiséged majd lenyűgözi a lányt, mert vicces vagy és rendes, és ő pont ezt keresi.

Én pl. nem szeretem a tipikus "szép" férfiakat... :D

Kaphatok képet rólad?

L/20

2016. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!