Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 3 éve focizom nagy pályán jó...

3 éve focizom nagy pályán jó játékos vagyok (nem csak szerintem hanem az edzőm, csapattársaim szerint is) viszont 3 hónapja úgymond hisztis lettem, az edzőm azzal fenyeget hogy ki tesz a csapatból mit tegyek hogy nyugodtabb legyek?

Figyelt kérdés
pl. :ha pontatlan a passzom, nem jól veszem át a labdát, mellé megy a lövésem egyből felidegesítem magam és onnantól kb 10-15 percre vége a játékomnak.

2016. okt. 18. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

a.) (sport)pszichológus

b.) meditálj

c.) ne hisztizz :DD

d.) ne hibázz :DD

2016. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a bizonyítási vágy az oka ennek. Megakarsz felelni mindenkinek(csapattársak, edzők, nézők, barátok, barátnő) és ez mentálisan kihathat rád. Egy sportpszichológust érdemes lenne felkeresned, ő valószínűleg többet tudna mondani és segíteni is biztosan. Annyit megér szerintem, hogy nem menjen tönkre a karriered, bár az edző szerintem csak fegyelmezésképp rakna ki a keretből, hogy lehiggadj. De ezt áthidalni biztos segítene egy sportpszichológus. :)
2016. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. okt. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!