Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van ennyi unalmas...

Miért van ennyi unalmas kérdés? Miért ér rá ennyi ember ezeket olvasgatni, meg én írogatni? Váj?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nem mentem el ma 20:00-kor a bálba, ahol táncház volt, pedig terveztem. Inkább otthon néztem 20:00-tól az operát.


Szociális szükségletek "kiélése".

2016. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy az unalmas kérdések feltevőinek nincs lehetőségük élőben megbeszélni valakivel az unalmas dolgait.

Azért érnek rá ennyien olvasgatni, mert épp nincs fontos elintézendő dolguk, így ücsörögnek és válaszolgatnak.

Váj: (ige) Mélyedést hoz létre egy ember, állat vagy természeti erő egy szilárd anyagban, kemény felületen.

2016. nov. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert az egyetemeink, még mindig ontják a diplomásokat, miközben új munkahelyek nem jönnek létre.


Kíváncsi lennék, hogy hány ember dolgozik ma bolti eladóként jeles-jó átlagú diplomával Magyarországon?


Nem inkább korábban, gyerekként kellett volna más útra terelni az embereket?


Magyarország egy álmok között élő nemzet.

Fel kéne ébredni!

2016. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!