Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tii pasitok/férjetek is...

A tii pasitok/férjetek is szokott játszani? Felnőttek válaszát várom.

Figyelt kérdés
Számítógépen, PS-en? Nem zavar benneteket? Én már kezdem unni, hogy minden nap a lövöldözést kell hallgatni a lakásban...Általában akkor csinálja, ha épp más dolgom van( főzés, takarítás) de ha már nem is segít, akkor is csinálhatna kicsivel értelmesebb dolgot. Más pasi is játszik, vagy csak az enyém maradt így le? Majdnem 30 éves.
2011. jún. 12. 19:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém 45 évesen dorbézolt...Kb. 2 hónapig minden áldott nap.
2011. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%

Én is szoktam bár már rég nem játszottam inkább zenét hallgatok. De van hogy kimegyek rohangálni egy kicsit.


Az a program akkor is működni fog ha majd már csak bottal fogok tudni járni, ráérek akkor végigjátszani mindet.


29/F

2011. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Igen, játszik, ez a hobbija. Ilyen volt, mikor megismertem, így fogadtam el. A különbség az, hogy emellett főz és takarít is :)
2011. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Az én fickóm is játszik. Nem minden nap, de elég gyakran. Van hogy felidegesítem magam rajta, de van hogy tojok rá. :)

Úgysem tudok mit tenni ellene. Legfeljebb én foglalom a gépet, akkor nem tud játszani :D

2011. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de nálunk 3 gép és egy PS van. Nem tudom lefoglalni mindet:))
2011. jún. 12. 19:20
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Ó, persze! Én is vele játszom! Bár inkább mellette, mert én más játékot kedvelek, de nagyon jó tud lenni, ha együtt verünk le egy boss-t:) Ha éppen nekem nincs kedvem, akkor elfoglalom magam, sosem volt ebből problémánk.
2011. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Akkor kimész és lenyomod a villaynórát! Aztán amikor kijön hőbörögni ráfogod a kertislagot és megnyitod :D:D:D


Lelőttelek apjuk!!!

2011. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

Jajj persze, sose nőnek fel, nálunk is mindig megy a durrogás,puffogás,sikoltozás, halálhörgés, de pluszban még ő is kiabál hozzá, hogy : MEGHAAAAALSZ!

Szívesebben hallgatnék zenét míg takarítok...

2011. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%
szánalmas
2011. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
Mi a szánalmas? A férfiaknak is kell kikapcsolódás! Nektek a béna shoppingolás, pletykálás kell nekünk meg ez! Jobb lenne ha inkább szabadidejében nők után rohangászna balfék nők -.- OMG MÉG AZÉRT VAGY IDEGES MERT Ő SZÓRAKOZIK! SZERINTEM SZIMPLÁN IRIGY VAGY RÁ!
2011. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!