Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell diszkóban táncolni?

Hogyan kell diszkóban táncolni?

Figyelt kérdés

Nem gyakran járok ilyen helyekre, de most lesz a gólyabálunk nemsoká és egy diszkóban lesz. Sajnos a mozgásom nem a legjobb... Nincsenek olyan "figurák", mozdulatok, amelyeket be lehet tanulni? Tudnátok esetleg videókat küldeni vagy valami segítséget adni?

Mindenki másnak körülöttem csak lazán jön a mozgás, én meg vonaglok, mint egy kukac, de abból is a bénább fajta.

20 éves lány vagyok, szóval ne nevessetek ki, de tényleg elég szerencsétlen vagyok :D



#egyetem #mozgás #videó #buli #gólyabál tánc
2016. nov. 18. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érezni kell, zenefüggő és kicsit nyílj meg jobban aztán mindent bele egy kis alkohollal old fel a gátlásaidat :D

egyébként meg ne aggódj, semmi sem gáz!

szórakozni jársz mész és pedig azért hogy rágörcsölj a dolgokra, lesz ami lesz, engedd el magad és érezd jól magad! :D

2016. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bocsi a nem szó kimaradt


*....és nem pedig azért...

2016. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :D ezek a just dances dolgok jók, csak gyakran nem sikerül leutánozni :D
2016. nov. 19. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Mr Saxobeat

https://www.youtube.com/watch?v=vOImRqCYWGE

Szia!

Csupán gyakorlat kérdése, egyszer majd menni fog. Érezd a zenét és a ritmust. Ezek csodálatos táncosok a Justdance-n, vérprofik, már nézni is szórakoztató őket. Pár videó után benne lesz a fejedben a mozgás. / Még nagyszülőknek is készült koreográfia./

:D

2016. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A zenétől függ. Hiába tanulsz táncolni rockra ha a bulin csak mulatós lessz. Nekem is vannak gátlásaim bulikon, de szerintem mindenki elvan a bulijával és senki se figyeli, hogy hogyan táncolsz. Próbáld leküzdeni a gátlásaid és menni fog idővel. Figyelj a ritmusra és tégyj azt, ami jól esik.

18/ L

2016. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :)
2016. nov. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!