Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » CS:GO Latency/Ping? Hogyan...

CS:GO Latency/Ping? Hogyan lehet ezt csökkenteni?

Figyelt kérdés

Hali, nemrégen cseréltem internet csomagot, mert nagy volt a pingem (nem csak CS:GO-ban), mielőtt nem volt ez a csere 120-tól nagyobb pingekkel játszottam, csak most az volna, hogy most sem a legjobb, mert kevesebb pinget vártam ettől a csomagtól:

A letöltési sebesség az 300Mb/s, a régi 5Mb/s-os volt, nem tudom számít-e ez, 60-as ping az átlag, néha több, néha kevesebb, de a haveraimnak is ugyan ilyen netjük van, csak nekik a 100Mb-os csomag és mégis kevesebb a pingjük, ők 15-20-as pingekkel játszanak... Miért van ez? Hogyan lehetne nekem is ilyen kicsi? A válaszokat előre is köszönöm!<3



2016. nov. 22. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs a letöltési vagy feltöltési sebességnek a pingnek. A ping válaszidőt ad meg, és minél messzebb van a szerver annál több időbe telik az adat közvetítése, ezért a távolsággal nő a ping is. A másik lehetőség az a kiszolgáló szerver leterheltsége, amikor késve válaszol és attól nő a ping. Ennek megint nincs köze a te sebességedhez.


Azért nagy a pinged átlaga, mert távoli szerverre csatlakozol, a haverjaid pedig hozzájuk közelebbire.

2016. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! <3
2016. nov. 22. 17:53
 3/3 A kérdező kommentje:
És igen, én erdélyi vagyok és Magyarországi szervereken van nagy pingem, de mostmár értem miért!:)
2016. nov. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!