Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok iskolai, vagy csak...

Mondanátok iskolai, vagy csak a magánéletben vicces sztorikat?

Figyelt kérdés
gyerekkori,alvajárós vagy bármilyen vicces történetet.

2016. nov. 26. 21:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Hat.. Egyszer elmentunk nemetorszagba es bementunk egy fagyizoba.. En nagyon jol tudok nemetul, de neha izgulok.. Igy tortent az az eset is, hogy a fagyizoban egy eladotol megkerdeztem, hogy "was ist die bankartya?"... Igazabol azt akartam volna h bankartyat elfogadnak e dehat mindegy..
2016. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Barátnőmmel a boltban voltunk. Már a péztárnál álltunk, de majd be pisiltem. Így aztán ugráltam egyik lábról a másikra.. :D Előttünk egy idős nő (60-65) állt. Hát elégg lassan pakolta ki a cuccait és én meg már szó szerint táncoltam. Aztán a barátnőmm jó hangosan odaszól a néninek, hogy "Már ne haragudjon, de a barátnőm mindjárt bepisil. Nem tudna egy kicsit igyekezni?". És akkor a nénike csak ránk nézett és ugyanyan lassa folytatta a pakolást :D Azóta a néni mindig olyan furcsán néz ránk... :/

14/l

2016. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Informatika órán a Word-ben dolgoztunk amit el kellett küldeni a tanárnak emailben. Az első padban osztálytársam súgja a másiknak:Pszt! Írd be névnek hogy Meleg Pista!

Pár perc múlva a tanár: Mondom ki küldte el! kb. 3 név után: Meleg Pista! Hol vagy Meleg Pista? Felnyújtja a kezét majd a tanár: Na! Bemutatom nektek Meleg Pistát ! Az egész osztály szakadt :D

2016. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!