Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ezek közül kit szerettek a...

Ezek közül kit szerettek a legjobban? És kit utáltok a ledjobban? Vagy minsegyiket szeretitek/utáljátok?

Figyelt kérdés

Minden választ felbecsülök! :)

A videósok:

JustVidman, Followanna, Pamkutya, Dancsó Péter, Viszkok Fruzsi, Nász Dániel.


Azt is megírhatjátok, hogyha ezek közül semelyiket sem szeretitek, hogy akkor kit szerettek. :)

De főleg ezek közül szeretném, ha választanátok! Köszönöm! :)


(én justvidman fan vagyok, de Nász Danit is sokat nézem, meg Pamkutyáékat is. Aki Justvidman fan szintén, nyugodtan írhat rám privibe. :) )



2016. dec. 1. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

A felsoroltak közül csak Justvidmant, Pamkutyát és Dancsó Petit ismerem, na meg Viszkok Fruzsinak láttam 1-2 videóját, de ő nem az én stílusom, így nem követem a munkásságát.

Az előbb említett három közül Justvidman és Pamkutya a kedvencem, elsősorban mert mindkettőjük videóin sokszor könnyesre nevetem magam, másrészt pedig, a produkcióik csak a felszínen tűnnek agykikapcsolós hülyéskedésnek, valójában mindketten képviselnek valami értéket.

Justvidman videóiból egy csomó érdekességet megtudhatunk az internet, meg úgy unblock a világ dolgairól, az pedig már csak hab a tortán, hogy ezt milyen eszeveszett szórakoztatóan teszi. Látszik a belefektetett energia a munkáiban.

Ugyanez igaz Pamkutyáékra is: a fő cél itt is a szórakoztatás és a nevettetés, de a szövegeikben sose felejtenek el némi tartalmat is közvetíteni a nézőknek. Valamint külön pirospont nekik, amiért egyre többet jótékonykodnak és igyekeznek jó példát mutatni a nézőtáboruknak, amit én nagyon tudok becsülni.


Na, de ott van Dancsó, akit én régen legalább ennyire bírtam (ugyanígy a fent említett dolgok miatt) mára viszont nagyon megnőtt az arca és az az idegesítő ripacskodás, amit sokszor előad, nagyon tönkre tudja vágni a videói élvezetét.

Pedig én igazán nem vagyok az a típus, aki az új dolgokat folyton fikázza és a régiek után sopánkodik, de nézzünk szembe a tényekkel: egykor Dancsó videóiban is érződött a belé fektetett energia, az, hogy mi itt most egy rendesen megszerkesztett produkciót kapunk. Mostanában viszont rá se nagyon készül az új epizódokra, csak bekapcsolja a kamerát és idétlenkedve összeimprovizál valamit, aztán már tolja is fel a netre, mert tudja, hogy már ez is épp elég ahhoz, hogy az emberek megnézzék. És nem tudom, ki hogy van vele, de nekem az improvizáló Dancsó feleannyira se olyan vicces és hiteles, mint a pár évvel ezelőtti énje.

Nem is tudom melyik produkciója volt a mélypont, talán az, amikor azt kellett néznem, hogy ül a gép előtt és az interneten töltöget ki gagyi teszteket, közben pedig néha random pillanatokban belemondta a kamerába, hogy "csalamádé". És elvileg ezen kellett volna nevetni. Ööö... hát nekem ennél azért picit több kell.

Vagy megemlíthetném a Puzsérral közös videóját, ami szerintem már tényleg a nézhetetlenség határát súrolta és máig nem hevertem ki teljesen. Komolyan, pont Puzsér, aki még az élő fába is beleköt, pont neki nincs annyi vér a pucájában, hogy megmondja neki, hogy "Figyelj már Peti, ez már nagyon gáz amit csinálsz!" ???

Annál a videónál, az ő renoméja is nagyot zuhant a szememben.

Oké, nem mondom, ma is becsúszik azért 1-2 jobb videó tőle, de amit ma már egy jobb Videómánia epizódként kezelünk, annak régen még a gyengébbek között lett volna a helye. És ezzel szerintem mindent elmondtam.

2016. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

JustVidman és a pár évvel ezelőtti Dancsó a kedvenc, de Pamkutyáéknak is van pár videója amit szeretek:)

A többieket nem követem, Nász Dánielről most hallok először, a csajok meg nem igazán fogtak meg annak ellenére hogy én is lány vagyok:D

Kiegészítésnek még megemlíteném a Retroshockot, Belluspistit és FreddyD-t, őket is imádom:)

2016. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%

" És kit utáltok a ledjobban?"

Ez már majdnem gyűlöletre uszítás. Ez erős provokáció. Szabályzat ellenes! Jelentettem. Csak hogy nézzem, mennyire kétszínű a bíróság.

2016. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És köszönöm az utólsónak, hogy amikor végre sok választ kapok tiltja a kérdésem. Remélem tudja, hogy ez bunkóság volt. :/

Nem uszítok senkit, semmire, Bocsi.

Gondoltam szabad vélemény, de látom, hogy már semmit nem lehet csinálni Sehol. :/

2016. dec. 3. 19:28
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm 15.!

Én sem értem nagyon, hogy mit vagy kit is uszítok. :/

A többieknek pedig mind köszönöm a véleményét! :)

2016. dec. 4. 09:33
 16/19 anonim válasza:
54%
Én JustVidmant, Pamkutyát és Nasz Dánielt választanám a felsoroltak közül. Dancsó Pétert régebben néztem, de már erőltettetek a videói
2016. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

Hülye vagyok, de Nász Dánielt nem ismerem.

JustVidmanért odavagyok, nagyon jó humora van, különösen értékelendő, hogy dupla munkája van benne, mert ő animációkat készít.

FollowAnnát és Viszkok Fruzsit nézem ugyan, de nem annyira bírom őket, unalmasak, megjátszósak (nekem) és unom a sminkes és DIY videókat, engem nagyon untatnak. Ezért nemigen bírom a női videósokat (Már Megint Kitty és Maris kivétel nekem).

Pamkutyáék nagyon kreatívak, jók, imádom a paródiáikat.

Dancsó Péter jó videós, van humora, de az újabb videói kevésbé találnak be. Gondolom, ez egy idő után beüt, túl sok pén kéne, egy idő után egyik ismétli a másikat. De így is követem és szeretem.


Nagy kedvenceim még Csebe99/Csomor Balázs (CsChannel), Unfield, Csecse Attila (bár csak a régebbi videőit szeretem, amikor még a könyvekről volt szó, mostanra unom), Szirmai Gergely, OwnMcKendry és Dezső bence/2Face.

2016. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

11, egyet kell, értsek.

(Utolsó vagyok)

Egyébként 12/L, ha érdekel.

2016. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%

Pamkutya. Megtapsoltam őket az 500000 feliratkozós live végén. Annyira normálisak, olyan jól gondolkoznak a videózásról. Alázatos, szerény a hozzáállásuk. Az adomány kéregetésről is kifejtették tapintatosan, hogy nem tisztességes dolog és ők nem fognak kéregetni.

Annak ellenére, hogy részt vesznek a videós eseményeken, nem cölöbök, mint a többi videós. Ők az anticölöbök és ezt szimbolizálja az öltözetük is, az inkognitó mellett. Nem ők a sztárok, hanem a munkájuk, a műveik. Szakmailag és emberileg is mély elismerésem.


Justvidmannak jó a humora, de nem sokat láttam belőle. Dancsónak csak néhány videóját láttam hasznosnak. A többi videóst már nem ismerem annyira.

2017. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!