Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt már, hogy egyedül mentete...

Volt már, hogy egyedül mentetek el bulizni egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

szeretek táncolni,de szinte csak olyan társaságokat ismerek, akik fiúk,és inkább beülnek egy kocsmába,vagy párral jönnek szórakozni,és akkor visszafogottabbak (ülnek egymás mellett:) ). vagy nem érnek rá, nincs kedvük bulizni, általában nem akarnak csajozni, vagy hamar hazamennek.

és nekem ebből elegem van, viszont bátorságom még nincs hozzá, h egyedül elmenjek.

h kell ezt csinálni,h ne vegyék tolakodásnak ha odacsapódok vmi társasághoz? h kezdjek el egyedül táncolni? a lányok nemigazán szeretik,ha a hátuk mögül vagy valahonnan odamegyek,és felkérem őket....jobban szeretik,ha már egy ideje nézem őket, ezzel azt mutatom,h tetszenek,és ehhez kell a tánc. ácsorogni a buszmegállóban is lehet:)

ti h csináljátok ezt?

köszi a válaszokat

23F


( aki szerint égő egyedül,az ne is írjon :) inkább megyek egyedül,mint hat másik hallal aki áll mint.....)


2010. jún. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen,és könnyen ismerkedek,szóval jó volt :)
2010. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nem égő, de jobb ha egy barátod is veled megy:D csak jobb ha ismersz még valakit!
2010. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Egyátalán nem égő! Sőt a legjobb egyedül bulizni. Mi amikor elindulunk a haverokkal, beérünk egy discoba, vagy másegyéb szórakozóhelyre, onnantól kezdődően nem is látom őket addig, amíg nem indulunk hazafelé. És folyton "idegenekkel" lógok. Egyébként meg úgy csináld h a pultnál amikor vársz a piára és látod h más is vár, egyszerűen csak odaszólsz neki valamit. Én ettől már durvábban nyomom, mégpedig odamegyek egy asztalhoz, bemutatkozom, majd : Sziasztok, leülhetek ?
2010. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már egyedül bulizni, de tudni kell ha tudom, h nem jön a barátnőm akkor nem megyek, de ő az utolsó percben közölte velem, h nem jön és akkor már nem fordulhattam vissza! Alapjába véve is elég hamar tudok kapcsolatokat teremteni szerencsére mikor bementem pont találkoztam egy haverral erre megörültem ő pedig közölte, h most megy, de utána a pultnál csak úgy kapásból 3 embert szólítottam meg, akik odajöttek az asztalomhoz és azóta is jó barátok vagyunk! Szóval ne félj!
2010. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!