Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az internetes kaszinók manipul...

Az internetes kaszinók manipulálva vannak (pl:black, jack roulette)?

Figyelt kérdés
Mert én most kipróbáltam mindkettőt blackjacken lehetetlen volt nyerni még úgyse nyertem hogy kétszer volt az első két lapból 20-am, egyszer volt blackjackem akkor neki is blackjace volt és döntetlen. aztán átmentem rulettre ott négyszer próbáltam meg eltalálni hogy, melyik szín lesz de egyszer sem sikerült. Nem azért írom ezt ki mert dühös vagyok hogy elvesztettem a pénzt csak kíváncsi vagyok hogy ezek az online kaszinók is a szerencsére bízzák-e magukat vagy manipulálják a dolgokat.

2016. dec. 7. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmûen be van építve egy nyerési arány, amivel egy elõre kiszámolt nyereséget elér az üzemeltetõ. Csak a beállított arány a kérdés, hogy mennyire pénzéhes a mûködtetõ. Persze lesznek (jobb esetben) nyeremények is, de az csak a többi balek játékos által befizetett díjak töredéke. Pont, mint a sorsjegy, vagy a lottó.
2016. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bármilyen gépi játékon (rulett, BlackJack, slot-ok, stb.) nem fogsz nyerni hosszútávon. (Tudom, megtapasztaltam.) Úgy vannak vezérelve, hogy eleinte hagynak nyerni - ez a "mézesmadzag" -, aztán azt tapasztalod, hogy csinálhatsz bármit, egyre kevesebb lesz a pénzed.

Az élő játék az más, ott van esélyed nyerni egy jó taktikával és sok tapasztalattal, de nagyon észnél kell lenni.Nem mondom, hogy ott nem lehetséges a csalás, de nem valószínű, mert egyszerre sokan játszanak általában egy asztalon.

márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!