Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám ez a...

Miért olyan nagy szám ez a BeniiPowa gyerek? :D

Figyelt kérdés
Youtubeon minden kis sz@rosnak már POWA neve van meg nagyon elterjedt mostanában de nem értem mért... Lehet velem van a gond de minecraft videóból van 100ezer a magyar yt-n és kb a gyereknek itt ki is fulladt a tudása mert ahogy elnéztem mást nem igen csinál :D Mi ebbe az érdekes valaki mondja már el nekem... Minecraft 100 éve lejárt lemez ráadásul minek videókat nézni róla mikor kívülről fújja mindenki ezt a játékot :D Nem értem.. Ráadásul hardcore sorozat hát emberek minden második videós ezt csinálja csak én unom már hogy egyéniség nulla ?

2016. dec. 13. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
De miért minket zaklatsz ezzel? Írogasd neki.
2016. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem zaklatok senkit feltettem egy kérdést ugyanis azért van ez az oldal :D
2016. dec. 13. 08:36
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
És most én nézzem meg a videóit, vagy mi a csöcs?
2016. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondta senki ,hogy nézd meg a kérdés azoknak szól akik "húúdenagy fanok"
2016. dec. 13. 09:26
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Semmiért, csak nézik és kész, James se nagy szám mégis első Minecraft videós lett, egyszerűen csak nézik és ennyi.
2016. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak azért nézik sokan,mert májnkráftozik,de semmi jó nincs benne,főleg ahogy nyávog nagyon idegesítő. És a kiskorúak mivel szeretik a májnkráftot sok feliratkozója lett. De nem értem,hogy hogyan nem unják,mert megnéztem és 5. évadja csinálja ugyanazt...
2016. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én is szoktam őt nézni, de nem írom a nevem mögé a powat:D nekem a személyisége tetszik, meg mivel én is Minecraftozok, de nem vagyok olyan profi benne, jó nézni azokat, akik ügyesebbek nálam:))remélem kielégítő választ adtam
2016. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
55%
Szerintem Beni azért olyan népszerű,mert gyakran csinál videót és steamelni is szokott. A videóval pedig nincs semmi baj ezért van sok feliratkozója, többekközött én is.
2016. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
76%
Ízlések és pofonok. Én nagyon birom a srácot, persze nem a májkárft miatt, azt én se szeretem, de mikor ő liveol, még azt is szívessen megnézem tőle. Jófej, vidám, vicces, jó hangulatot teremt bármilyen stream/ videoja legyen.Ezért nézik sokan ;)
2017. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sassy Girl Maybe válasza:
75%

Beni tipikusan aktív videós, és olyan fura személyisége van, ami kb. mindenkit megragad. Megkérdezi hogy mit ettünk ebédre, közösen ihatunk vele (oké, ez hülyén hangzik), táncol, viccelődik, visít, kissé idegesítő, de mégis lehengerlő. És már változó félben van a csatorna tematikája, mert tényleg túl sok volt a Minecraft, és nem minecraftos csatorna akar lenni elsősorban. (Régebben inkább a CS:GO volt előtérben.) És a felkapottsága egyértelműen a streamjei miatt van. (Bár a legnézettebbek még mindig a mc liveok, amiket még egy ilyen, ezer éve lecsengett játékról is, számomra érdekesen tud közvetíteni.)

És így a végére egy olyan, hogy egy picit közelebbről ismerem Benit, az egyik moderátora vagyok. 🙂

Nem tudom mennyire volt kisegítő a válasz, de remélem választ kaptál azért a kérdésedre.😁

2017. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!