Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám ez a...

Miért olyan nagy szám ez a BeniiPowa gyerek? :D

Figyelt kérdés
Youtubeon minden kis sz@rosnak már POWA neve van meg nagyon elterjedt mostanában de nem értem mért... Lehet velem van a gond de minecraft videóból van 100ezer a magyar yt-n és kb a gyereknek itt ki is fulladt a tudása mert ahogy elnéztem mást nem igen csinál :D Mi ebbe az érdekes valaki mondja már el nekem... Minecraft 100 éve lejárt lemez ráadásul minek videókat nézni róla mikor kívülről fújja mindenki ezt a játékot :D Nem értem.. Ráadásul hardcore sorozat hát emberek minden második videós ezt csinálja csak én unom már hogy egyéniség nulla ?

2016. dec. 13. 08:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Választ kaptam köszi :) De azt még mindig nem értem ,hogy cs go-t meg a minecraftot ,hogy nem unják még az emberek :D Amúgy bajom nem is lenne vele ha mondjuk vlogokat csinálna de ez a téma nekem ami most van elég unalmas persze ez egyén függő kinek mi az unalmas :D
2017. jan. 12. 15:56
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de az unokaöcsém aki másodikos és az óvodás testvére is ilyeneket néznek... mondjuk ha ők a célközönség... megvan a válasz miért nem tetszik nekünk. Bár ha valóban ők a célközönség mellőzhetnék a videóikból a trágár beszédet...
2017. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Azért nézik sokan mert vicces,és tényleg lehet tőle tanulni (mármint minecraftban) és ha nemtetszik nemkell nézni!😁
2017. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Most már elég sok vlogot csinál,úgyhogy már nem Minecraftozik annyit mint régebben,amúgy egy aranyos fiú akit a személyisége miatt szerettem meg,tégy így te is ;)
2018. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!