Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak szilveszterkor...

Mit csináljak szilveszterkor a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
Két barátnőmmel leszek szilveszterkor, de fogalmam sincs, hogy mit csinálunk majd. Nálunk lesz a buli, eddig egy horrort találtunk ki, hogy megnézzük majd. Természetesen pia is lesz, de semmiképp sem akarunk lerészegedni. Valami ötlet? 16/L

2016. dec. 21. 21:56
 1/2 anonim válasza:

Hali.

Hát nem tudom ismered-e, de van egy olyan játék, hogy: Én már-én még (nem)

Vki mond egy sztorit. Amiben van valami. Például aludtam már árokban vagy valami irreális :D na és aki nem csinált még olyat az iszik. Nem kell lerészegedni, de elég vicces dolgok jönnek ki a végére.

Vagy van még a felelsz vagy mersz, de ehhez már idösebbek vagytok :)

De lehet felelsz vagy felelsz is, amikor feltesz valaki egy kérdést, vagy egy témát (pl.: mit gondolsz a szexről?, vagy ilyen "bizalmasabb" témát, ami rátok tartozik) és CSAK őszintén lehet válaszolni.

Ennyi jutott hirtelen eszembe:)

2016. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Cards Against Humanity? :)
2016. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!