Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy úszó fiú. Szilvesz...

Tetszik egy úszó fiú. Szilveszterkor éjfél után vele voltam lent (meg a barátnőimmel. Az nap hajnalba nagyon sokat hülyéskedtünk. Lehet valami? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor mentünk haza elköszöntem a csajoktól (megöleltem őket) és ő is mondta h öleljem meg, de rohantam ezért kimaradt. Még aznap hajnalba írt facen h miért nem öleltem meg... Meg írt szivecskét, puszis smiley-t. Aztán azt írta h menjek át... De nem mentem... Szerintetek lehet belőle valami komoly? :/ lécci komoly válaszokat adjatok! :/
2014. jan. 3. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
gyerek vagy még nagyon
2014. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet, sőt:) csak ne mondj mindig nemet, mert előbb utóbb megunja a srác a próbálkozást és keres vki mást. tapasztalatból mondom:)

17/L

2014. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha mindig úgymond visszautasítod, akkor nem
2014. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha már azt írta rögtön hogy menj át csak meg akar húzni
2014. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De hát hajnal 4-kor csak nem mehetek át :D

De ha bárhol kérdezzük tőlle h tetszek-e neki nemet mond/ír rá...

Hogy kelthetem fel az érdeklődését? Most külföldön van... Írjak rá facebookon vagy mi? S.o.s! :/ :D

2014. jan. 3. 20:13
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele,de nekem kicsit gyanús az,hogy egy pár óra ismerkedés után már puszis smileyokat meg szíveket ír.Na meg hogy már át is hívott magához.Véleményem szerint nem így működnek ezek a dolgok.Meg ha tényleg érdekled őt akkor próbálkozni fog még.De nem garantálom,hogy "komoly" dolog lehetne ebből.Bocs :)
2014. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!