Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a szülinapom (...

Mindjárt itt a szülinapom ( két hét múlva). Tudom hogy még korai de anyukám miatt jó előre meg kell tervezni van táblázva végig: / szóval valami ötlet arra hogy mi legyen a kaja? Egyszerű legyen de túl csicsás de mégis eredeti.

Figyelt kérdés
Esetleg le is írhattok sztorikat a szülinapi Bulijaitokról nekem az is jó de legjobb lenne hogyha kaja ötleteket írnátok😂👍🏻❤😘

2017. jan. 1. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Ha tobb baratod meg lesz hivva. Akkor erdemes tobb fele miniszendvicseket kesziteni. Edessegnek kokuszgolyot. Es persze egy nagy tortat. Vagy grillezni csirkemellett es salatat kesziteni hozza.de voltam mar olyan hazi buliban is ahova pizza rendeltunk es egy nagy tortat.
2017. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nálunk a születésnap szűk családi körön belül zajlik. Ajándék, torta, és ennyi. Laza, nem izgulunk így rá.
2017. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm😘BUÉK2⃣0⃣1⃣7⃣🍾😘
2017. jan. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!