Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy működik a Youtube pénzker...

Hogy működik a Youtube pénzkeresés?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy hány megtekintésnél mennyi pénzt kapsz vagy feliratkozónként mennyi pénzt kapsz mert sok helyen keresgéltem ezzel kapcsolatos dolgokat de nem találtam sehol

2017. jan. 1. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
azt ugy müködik hogy vagy eléred a 100.000 feliratkozot és akor kapsz valamenyi pénzt vagy van egy olyan videod amit nagyon sokan meg tekintenek de gondolom ilyen millioan
2017. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Elérsz egy bizonyos feliratkozottságot, nézettséget, aztán megkeresnek partnercégek, fizetett reklámok, stb.
2017. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
nincs igazatok. a youtube val elég jól lehet keresni, én ezt tapasztalatból mondom. Kiszámolva durván 0,6Ft kapsz egy megtekintésre. De ha pénzt akarsz keresni a youtubbal akkor létre kell hoznod egy adsense fiokot ami par perc. ha kell tudok segiteni.
2017. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Se megtekintésért, se feliratkozóért nem jár közvetlenül egy fitying se. A reklámokért kap pénzt a YT a reklámozóktól, és ebből csepegtet a videósnak ha az egyedi tartalmat gyárt és engedélyezi, hogy reklámok jelenhessenek meg a videója előtt, után vagy közben.


Közvetve az számít, hogy mennyien néznek, mert minél többen, annál több esélye van, hogy reklám indul el a videó mellett és ezért kapsz pár fillért. A reklámbevétel régiónként változó, és csak meredek tippeket lehet adni, hogy kb mennyit kaphatsz X megtekintés után. Erre egyáltalán nem lehet mérget venni.


Nagyon kábé, de nálam 1000 nézőnként kb. 0,5-0,6 dollár a bevétel, ami 150-160 Ft. De mondom, ez csak közelítő érték. Ha angolul videózol és többségében mondjuk amerikaiak nézik a videóidat, akkor a bevétel jóval magasabb is lehet.

2017. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
60%
4es te hogy csinalod hogy 1000re 150-160Ft mert nekem 600Ft jön ki az 1000 megtekintesre
2017. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Az nem buli, hogy hogyan lehet vele keveset keresni, az a buli hogyan lehet sokat.

TE, hogy csinálod? :)

Angolul nyomod?

2017. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

István jól mondja, lehet vele keresni pénzt. Rendszeres nézettség kell, amihez nem árt, ha rendszeresen publikalsz videókat, amiket persze sokan néznek.A videók ellőtt levő reklámspotokból jön a pénz. FONTOS, hogy attól függően, milyen témájú a videód, különböző pénzt lehet vele keresni reklámonként. Pl. autós videók előtt autómárkák hirdethetnek, nyilván nagyobb pénzt hajlandóak adni egy videómegtekintésért, mint egy bizsu webshopos...

Adsense fiókkal, vagy pl. MCN-el(Multi Channel Network) érdemes szerződni. Mindkettőhöz nem árt, ha van egy jó nezettségű csatornád. Az adsensenek és MCN-ek is van előnye/hátránya, nyomozd ki(vagy kérdezd meg a YouMa-s csávót Facebookon).

2017. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
magyarul nyomom es sok befektetett idövel
2017. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
István0202 mi a csatornád neve?
2017. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
megirtam privátban mert ide nem akarom kitenni
2017. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!