Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami király nyári tábor?...

Valami király nyári tábor? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem voltam még táborban, de idén szeretnék menni. Esetleg ajánlhatnátok valamilyent. (19 éves lány vagyok) Érdekel a zene, olvasás, macskák, sorozatok. Ha ezek számítanak. Köszönöm előre is.

2017. jan. 2. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A tábor, akármilyen körültekintő vagy profi a szervezés, egy dologtól lesz király: a közösségtől.

Én egy cserkésztábor szervezésében veszek részt, és már most látszik, hogy jó lesz, mert remek szervezőgárda alakult, és jó a közösség.

Nyitott társaság vagyunk, mondanám, hogy gyere hozzánk, de úgy gondolom, hogy kívülállónak éreznéd magad, nem élveznéd.

Ami szóba szokott (nálam) jönni tábor gyanánt, az a Magyar Tolkien Társaság álltal szervezett Gyűrűk Ura tábor, bár eddig egyszer se jutottam még ki, én őket teljes biztonsággal ajánlom, ha egy kicsit is szereted a fantasy-t, vagy a Gyűrűk Ura világát :)


Csatlakozz egy oylan közösséghez, ahol jól érzed magad, és biztos lehetsz benne, hogy jó táborba jutsz ki nyáron :)

2017. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!